Grand Prix WMOZP roczniki 2005-2006 - III runda Warszawa, 20. - 21.10.2016 |
Konkurencja 1 20.10.2016 - 9:15 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ROGALSKA, Malgorzata JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia ROZBICKA, Kinga PARADOWSKA, Julia MOSE, Sara DRYNKOWSKA, Lena | 06 06 05 05 06 06 | Buks Warszawa UKS Szesnastka Buks Warszawa UKS Victoria Józefów UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 43.92 43.08 41.58 42.11 43.71 45.39 |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KOBER, Imisława WÓJCIKOWSKA, Małgorzata NOWAKOWSKA, Aleksandra WIŚNIEWSKA, Maja BLACHARSKA, Małgorzata KOCZYK, Wiktoria | 05 05 05 05 06 05 | KS Feniks Ozarów Mazowiecki UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Szesnastka Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 47.01 45.85 45.57 45.84 45.92 47.18 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SOBCZAK, Zofia BAŁDA, Aleksandra MARCINIAK, Maja GAJDA, Anna KISIEL, Julia ZIĘBA, Gabriela | 06 05 06 06 06 06 | UKS Jagiellonka MKS Piaseczno MKS Piaseczno KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 48.64 47.84 47.33 47.45 47.96 48.73 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KAMOLA, Alicja PASTEWKA, Nikola SOBIECKA, Małgorzata HOJKA, Estera BAŚCIUK, Martyna JAROSZ, Julia | 06 06 06 05 05 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa KS 1 Ożarów Mazowiecki Buks Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy MKP Warszawianka | 50.88 49.79 48.88 49.74 50.82 51.39 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WOŹNIAK, Julia BŁASZCZYK, Wiktoria PAJAK, Zuzanna PATER, Matylda PABISIAK, Helena WALCZAK, Barbara | 06 06 06 05 05 06 | UKS Jagiellonka Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa Uks Pingwiny UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa | 51.82 51.79 51.44 51.52 51.80 51.95 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Monika MRÓZ, Karolina KONADOR, Maria KUDLICKA, Emilia KRZESIŃSKA, Julia PILECKA, Diana | 06 05 05 06 05 05 | MKS Ochota Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa ,,1"Ozarow Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa | 52.83 52.31 51.97 52.01 52.43 53.55 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SOKOLIK, Julia ZIELIŃSKA, Dominika JAWORSKA, Zofia PRACZ, Wiktoria GŁAZOWSKA, Julia FIJAŁKOWSKA, Aleksandra | 06 06 05 06 06 05 | UKS Victoria Józefów UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno UKS Szesnastka | 55.28 54.60 54.12 54.49 55.02 55.45 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WOJCIK, Wiktoria KOSTYKOWSKA, Zuzanna ŁOCHINA, Luiza BALCERZAK, Maria MAŁKIEWICZ, Natalia CZAPLICKA, Pola | 06 06 06 06 06 06 | ,,1"Ozarow Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Szesnastka | 57.59 57.08 55.57 57.02 57.36 57.61 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁACHOWSKA, Aleksandra GAWLAS, Anna NAROJCZYK, Maja TULIK, Natalia MROZIŃSKA, Marianna RYCHLEWICZ, Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 | UKS Jagiellonka UKS Szesnastka Uks,,Żoliborz'' Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 1:03.06 1:00.22 57.80 58.52 1:01.13 NT |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 | HOLC, Amelia ROLIŃSKA, Katarzyna KOŚKO, Emiilia MIEDZINSKA, Joanna SKALIŃSKA, Ewa | 06 06 06 05 05 | UKS Pirania Targówek UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa ,,1"Ozarow Mazowiecki MKS Piaseczno | NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 11 |
2 3 4 | DEPTULA, Agnieszka SITKOWSKA, Gabrysia BOROWIECKA, Aleksandra | 05 06 06 | ,,1"Ozarow Mazowiecki Ukp Polonia Warszawa MKP Warszawianka | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 20.10.2016 - 9:31 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KOZŁOWSKI, Stanisław KUCHARCZYK, Paweł MIŁKOWSKI, Wiktor STYŚ, Aleksander GĄSTAŁ, Jakub BOGUSZ, Marcin | 05 05 05 06 05 05 | UKS Jagiellonka UKS Jagiellonka Śródmiejski UKS Polna Warszawa UKS Jagiellonka MKP Warszawianka Buks Warszawa | 43.04 42.74 41.10 42.67 42.90 44.53 |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BOGATYRIOW, Grigorij BETA, Szymon TOPP, Filip RUTKOWSKI, Dawid KAMIŃSKI, Bartosz ORACZ, Franciszek | 06 05 06 05 06 05 | Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Skalar Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa | 47.59 47.09 45.15 45.98 47.47 48.02 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | DARKOWSKI, Antoni GLIŃŚKI, Oskar MICHALSKI, Maciej SOCHA, Maciej KRAWCZYK, Karol ŁAZNOWSKI, Anatol | 06 06 05 05 05 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS Szesnastka MKS Piaseczno Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 49.31 48.90 48.27 48.45 49.09 49.53 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | RUTKA, Mikołaj AMBROZIAK, Witold URBAŃCZYK, Jeremi GWIZDAK, Mateusz STAROWIEYSKI, Michał MACHEL, Piotr | 06 05 06 06 05 06 | Uks Skalar Warszawa Uks Pingwiny Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 50.92 50.58 50.48 50.51 50.82 51.09 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | POPOW, Igor RELUGA, Ignacy KASZEWIAK, Jakub JUCHNO, Mikołaj PORĘBSKI, Maciej SZYDA, Szymon | 06 05 05 05 06 06 | KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa MKS Piaseczno UKS Szesnastka Buks Warszawa | 52.62 51.87 51.58 51.84 52.35 52.63 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KUCHARSKI, Mateusz MAJEWSKI, Kacper KASJANIUK, Maksymilian RUTKOWSKI, Igor HOLDENMAJER, Cezary STAWICKI, Filip | 06 06 06 06 05 06 | UKS Szesnastka UKS Jagiellonka Buks Warszawa Buks Warszawa UKS Szesnastka Ukp Polonia Warszawa | 53.49 52.87 52.71 52.76 53.32 53.90 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MAREK, Przemysław BIEŃ, Stanisław RAKUŚ, Rafał ŁUKASIAK, Maciej WIELOGÓRSKI, Piotr DEFRAIA, Matteo | 05 06 06 06 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Szesnastka | 55.76 55.08 54.26 54.67 55.65 55.85 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALCZYK, Stanisław ZDRZALIK, Ignacy KAŁAN, Mateusz GUTMAŃSKI, Franciszek SZOSTAK, Piotr URBAŃSKI, Maciej | 06 05 05 06 06 06 | UKS Szesnastka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS V Łomianki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Szesnastka Ukp Polonia Warszawa | 57.48 57.00 56.25 56.38 57.23 58.16 |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | JANASZEK, Aleksander BINKOWSKI, Aleksander KACZANOWSKI, Antoni SAWICKI, Vincent MAKSYMOWICZ, Karol BIELECKI, Sambor | 06 06 06 06 06 05 | UKS V Łomianki Buks Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS G-8 Bielany Warszawwa KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT 1:02.79 58.87 1:00.03 NT NT |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KSIĄŻEK, Maksymilian SADEJ, Maciej STANKIEWICZ, Mikolaj ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew WLODARSKA, Julia MASTALERCZUK, Mateusz | 06 06 05 06 05 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS V Łomianki ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS Pirania Targówek ,,1"Ozarow Mazowiecki Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MIELCARZ, Łukasz BARANSKI, Antoni ZEMLA, Robert SOKÓLSKI, Antek LIS, Tomasz PERŁOWSKI, Jan | 05 05 06 05 05 05 | UKS Pirania Targówek ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS V Łomianki UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa UKS Jagiellonka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | RUTKOWSKI, Franciszek OKUNIEWICZ, Marcin MACIĄG, Alan CYBULSKI, Zbigniew SZYMCZAK, Bartłomiej KORCZYC, Jan | 06 05 06 06 06 05 | MKP Warszawianka ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS Pirania Targówek Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 20.10.2016 - 9:49 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁAŚNICKA, Karolina ZGORZALEK, Gabriela KRAWCZYK, Maja JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia PRZYBYLSKA, Maja SAMORAJ, Oliwia | 05 05 05 06 05 05 | UKS V Łomianki Buks Warszawa Buks Warszawa UKS Szesnastka UKS 307 Warszawa Mokotów MKS Piaseczno | 35.08 34.08 32.46 33.78 34.38 35.18 |
Seria 2 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | OSIAK, Julia BLACHARSKA, Małgorzata SÓJKA, Eliza GAJDA, Anna BARSZCZ, Natalia SOBIECKA, Małgorzata | 06 06 05 06 05 06 | MKP Warszawianka UKS Szesnastka Ukp Polonia Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS Szesnastka KS 1 Ożarów Mazowiecki | 35.77 35.41 35.19 35.20 35.45 35.87 |
Seria 3 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | MARCINIAK, Maja IMIOŁEK, Otylia BEDNARSKA, Emma GRABISZEWSKA, Maja GRABISZEWSKA, Martyna DRYNKOWSKA, Lena | 06 05 05 05 05 06 | MKS Piaseczno UKS Victoria Józefów Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 36.53 36.43 36.14 36.35 36.48 36.57 |
Seria 4 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | ZAWADA, Malwina OZIMEK, Magda MOSE, Sara BIELIŃSKA, Weronika DEPTULA, Agnieszka DOBOSIEWICZ, Marta | 05 05 06 06 05 06 | MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS 307 Warszawa Mokotów ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS MANTA Warszawa Włochy | 37.57 37.13 36.85 36.95 37.55 37.58 |
Seria 5 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KUDLICKA, Emilia BIEŃCZYK, Hanna DAYKOLA, Natalia SZABRAŃSKA, Oliwia MURAS, Oliwia RACHWAŁ, Amelia | 06 05 05 06 06 05 | ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS 307 Warszawa Mokotów UKS 307 Warszawa Mokotów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 38.34 38.08 37.66 37.81 38.32 38.53 |
Seria 6 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | PATER, Matylda MACIOSZEK, Maria PAWLIK, Julia GRELOWSKA, Hanna JAGODZIŃSKA, Klaudia GUTMAŃSKA, Hanna | 05 06 06 05 06 05 | Uks Pingwiny MKS Ochota Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 39.31 38.93 38.67 38.69 39.16 39.43 |
Seria 7 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | PASIEROWSKA, Wiktoria WALCZAK, Barbara SZYMAŃSKA, Joanna WRÓBEL, Karolina MĄTEWSKA, Zofia KLECZEK, Maria | 05 06 06 05 06 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa MKS Piaseczno MKS Piaseczno MKS Piaseczno | 39.77 39.72 39.61 39.69 39.74 39.88 |
Seria 8 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KRZESIŃSKA, Julia DĄBROWSKA, Wiktoria KONADOR, Maria RZUCEK, Wiktoria OLEKSIUK, Krystyna KALISZ, Anna | 05 06 05 05 05 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy Ukp Polonia Warszawa | 40.56 40.48 40.00 40.18 40.51 40.93 |
Seria 9 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | MIEDZINSKA, Joanna BŁASZCZYK, Wiktoria PILECKA, Diana KAWKA, Teresa RYCHLEWICZ, Zuzanna PIERZYNOWSKA, Ksenia | 05 06 05 05 06 06 | ,,1"Ozarow Mazowiecki Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa | 42.60 42.51 41.15 42.06 42.52 43.41 |
Seria 10 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | BALCERZAK, Maria PASTEWKA, Nikola GLIŃSKA, Alicja KUCHARCZYK, Amelia WOJCIK, Wiktoria DOBRUCKA, Maja | 06 06 05 06 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS Victoria Józefów | 43.94 43.57 43.51 43.52 43.81 44.10 |
Seria 11 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIETLIK, Melania JUSZCZYK, Natalia WARGACKA, Julia KOT, Zuzanna BOGUSZEWSKA, Lena HOLC, Amelia | 06 06 06 06 06 06 | MKS Piaseczno Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Pirania Targówek | 45.49 45.05 44.71 44.78 45.39 45.79 |
Seria 12 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KAŹMIEROWSKA, Pola TULIK, Natalia FIJAŁKOWSKA, Aleksandra SKONIECZNA, Liwia KOSTYKOWSKA, Zuzanna KOBYLARCZYK, Klara | 06 06 05 06 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS Szesnastka UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Pirania Targówek | 49.44 48.30 45.96 46.42 48.35 59.69 |
Seria 13 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | MIZIELIŃSKA, Anika SITKOWSKA, Gabrysia KOBYLARCZYK, Kornelia MAŁACHOWSKA, Aleksandra ŚRUTWA, Wiktoria BOROWIK, Maria | 06 06 06 06 05 06 | Swimmers St.Pływackie Ukp Polonia Warszawa UKS Pirania Targówek UKS Jagiellonka MKS Piaseczno UKS Jagiellonka | NT NT 1:04.56 NT NT NT |
Seria 14 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | SKALIŃSKA, Ewa JANASZEK, Zuzanna KOŚKO, Emiilia BIENIECKA, Zuzanna GAJCY, Gajcy JÓŹWIAK, Jagoda | 05 06 06 06 05 05 | MKS Piaseczno UKS V Łomianki Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 15 z 15 |
2 3 4 | STANKIEWICZ, Maja ROLIŃSKA, Katarzyna ZAWADZKA, Kluadia | 05 06 06 | UKS 307 Warszawa Mokotów UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 20.10.2016 - 10:08 | Chłopców, 50m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | ŁUCJANEK, Piotr TKACZ, Wiktor PAWŁOWSKI, Michał ZAWADZKI, Marek FRONCZAK, Antoni OLEWNICZAK, Maciej | 05 05 05 05 06 05 | MKS Ochota Warszawa MKS Piaseczno UKS V Łomianki UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka UKS Jagiellonka | 31.57 31.46 29.73 30.48 31.48 32.08 |
Seria 2 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | HANDZLIK, Mateusz STYŚ, Aleksander BARNAS, Maksymilian BACHANEK, Jakub BARAN, Maciej BULIŃSKI, Hektor | 06 06 05 06 05 05 | MKP Warszawianka UKS Jagiellonka Buks Warszawa Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 33.68 33.03 32.55 32.59 33.49 34.05 |
Seria 3 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | TARCZYŃSKI, Kamil BOLEK, Stanisław CZAJA, Hubert BARCHWIC, Jakub BRZÓSKA, Jan POPOW, Igor | 05 05 05 05 06 06 | UKS Jagiellonka Ukp Polonia Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów UKS MANTA Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawwa KS 1 Ożarów Mazowiecki | 35.13 34.53 34.09 34.21 34.87 35.68 |
Seria 4 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | STANKIEWICZ, Mikolaj OLESZCZUK, Mateusz GÓRKA, Oliwier CZAJKA, Stanisław SKRZECZ, Piotr RYTELEWSKI, Radek | 05 06 05 06 05 06 | ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa | 36.01 35.76 35.69 35.72 35.93 36.29 |
Seria 5 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | JABLONSKI, Maksymilian WOLIŃSKI, Bartosz MAREK, Przemysław TELECHOWSKI, Bartosz ZIELIŃSKI, Szymon WLODARSKA, Julia | 05 06 05 05 05 05 | Buks Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka UKS MANTA Warszawa Włochy ,,1"Ozarow Mazowiecki | 36.88 36.50 36.40 36.41 36.58 36.94 |
Seria 6 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | DZIEWGUĆ, Benjamin SZEWCZYK, Roch RADOMSKI, Filip ORYCH, Marcel WASILEWSKI, Kacper PAPIERNIK, Mateusz | 05 05 06 06 06 05 | MKS Piaseczno Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Skalar Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno | 37.76 37.66 37.15 37.23 37.72 37.86 |
Seria 7 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | SOKOŁOWSKI, Dawid GLIŃŚKI, Oskar KUCHARSKI, Mateusz ZAJĄC, Kacper KĘPKA, Antoni RYCHLEWSKI, Radosław | 05 06 06 05 05 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Szesnastka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 38.26 38.07 37.94 37.95 38.24 38.37 |
Seria 8 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | PTASZYŃSKI, Łukasz GROCHOWSKI, Jan STANKIEWICZ, Eryk JAROSŁAWSKI, Maciej MICHALSKI, Maciej CZARNOMSKI, Mateusz | 06 05 05 06 05 06 | UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa MKS Ochota Warszawa ,,1"Ozarow Mazowiecki Ukp Polonia Warszawa | 39.20 38.61 38.48 38.49 38.77 39.28 |
Seria 9 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KONIOR, Karol KASZEWIAK, Jakub GWIZDAK, Mateusz KŁODA, Tymon KOZIŃSKI, Jan CZERNIAK-CZYŻNIAK, Tomasz | 06 05 06 05 06 06 | UKS Szesnastka Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS Victoria Józefów UKS Szesnastka MKS Ochota Warszawa | 39.91 39.47 39.33 39.34 39.83 40.03 |
Seria 10 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KACZANOWSKI, Antoni BUCKI, Jan NOWAKOWSKI, Maksymilian KORYCKI, Maksymilian KAMIŃSKI, Jan OLSZEWSKI, Kamil | 06 06 06 06 05 05 | KS 1 Ożarów Mazowiecki Buks Warszawa Uks Skalar Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa | 40.73 40.33 40.06 40.18 40.72 40.77 |
Seria 11 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | MILDE, Mateusz MOKROSIŃSKI, Kajetan KORCZYC, Jan MYRCHA, Grzegorz KAZIMIERSKI, Kacper BOJARSKI, Ignacy | 05 05 05 05 06 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy UKS Szesnastka UKS Szesnastka UKS Szesnastka UKS MANTA Warszawa Włochy | 41.59 41.27 40.90 40.92 41.46 41.72 |
Seria 12 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | SZOSTAK, Piotr BOGATYRIOW, Grigorij KASJANIUK, Maksymilian RUTKA, Mikołaj KUBIAK, Olivier BETTAS, Francesco | 06 06 06 06 06 06 | UKS Szesnastka Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa Uks Skalar Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka | 43.04 42.65 41.87 42.01 42.74 43.16 |
Seria 13 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | GAWLIK, Kacper PIOTROWSKI, Rafał SAWICKI, Vincent OKRASA, Maksymilian OKUNIEWICZ, Marcin SZYDA, Szymon | 06 06 06 06 05 06 | UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno ,,1"Ozarow Mazowiecki Buks Warszawa | 43.83 43.39 43.18 43.34 43.55 43.88 |
Seria 14 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | STAWICKI, Filip PERŁOWSKI, Jan DOLECKI, Borys PAŁCZYŃSKI, Maksymilian MAKSYMOWICZ, Karol ŁUKASIAK, Maciej | 06 05 06 06 06 06 | Ukp Polonia Warszawa UKS Jagiellonka Buks Warszawa Buks Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 45.11 44.57 44.10 44.43 44.62 45.11 |
Seria 15 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | BRZESZCZAK, Erwin KAŁAN, Mateusz GORZKOWSKI, Paweł SIEMCZYK, Michał LORANTY, Maksym URBAŃSKI, Maciej | 06 05 05 06 06 06 | UKS Jagiellonka UKS V Łomianki Uks Skalar Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa | 47.03 46.08 45.56 45.74 46.82 47.34 |
Seria 16 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | BARANSKI, Antoni MACIĄG, Alan DEFRAIA, Matteo ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew SURAL, Bartosz WIELOGÓRSKI, Piotr | 05 06 06 06 06 06 | ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS Pirania Targówek UKS Szesnastka UKS Pirania Targówek UKS Jagiellonka Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 54.90 51.75 47.96 49.51 53.18 55.30 |
Seria 17 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | WROŃSKI, Jan JANASZEK, Aleksander SADEJ, Maciej ZEMLA, Robert WALEWSKI, Marcel BLACHARSKI, Franciszek | 06 06 06 06 06 06 | Buks Warszawa UKS V Łomianki UKS V Łomianki UKS V Łomianki UKS Jagiellonka UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 18 z 19 |
1 2 3 4 5 | MIELCARZ, Łukasz STACHOŃ, Franciszek AMBROZIAK, Witold ROMANOW, Piotr KALOTA, Maciej | 05 06 05 05 05 | UKS Pirania Targówek Swimmers St.Pływackie Uks Pingwiny UKS V Łomianki UKS V Łomianki | NT NT NT NT NT |
Seria 19 z 19 |
2 3 4 | KUBICKI, Konstanty SZCZĘSNY, Stanisław CYBULSKI, Zbigniew | 06 05 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS V Łomianki Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 20.10.2016 - 10:32 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | LASECKA, Anna SIENKIEWICZ, Natalia KRAWCZYK, Maja WYSOCKA, Maria SZOK, Wiktoria WOLSKA, Pola | 05 05 05 05 05 05 | UKS 307 Warszawa Mokotów Buks Warszawa Buks Warszawa Śródmiejski UKS Polna Warszawa MKS Ochota Warszawa UKS Jagiellonka | 1:23.75 1:22.48 1:18.59 1:19.36 1:23.53 1:23.76 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | GÓRSKA, Zofia WILANOWSKA, Karina TOMCZYK, Karolina WŁODARCZYK, Elena DRYNKOWSKA, Lena SAMORAJ, Oliwia | 05 06 05 06 06 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka UKS Victoria Józefów Uks Pingwiny UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno | 1:27.73 1:26.89 1:25.56 1:25.86 1:27.22 1:28.93 |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | STAROŃ, Aniela KOPICZYŃSKA, Karolina KLECZEK, Maria PINDOR, Zofia ORLIŃSKA, Monika NOWAK, Monika | 06 05 05 05 05 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Ochota Warszawa | 1:35.52 1:32.33 1:28.94 1:32.14 1:33.47 1:35.54 |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PRACZ, Wiktoria PAJAK, Zuzanna WESOŁOWSKA, Oliwia JÓŹWIAK, Jagoda KONADOR, Maria KONOWROCKA, Martyna | 06 06 05 05 05 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS 307 Warszawa Mokotów | 1:39.53 1:37.69 1:35.83 1:37.50 1:39.06 1:43.10 |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | IZBICKA, Dominika JABŁOŃSKA, Paulina MRÓZ, Karolina RETAJCZYK, Zuzanna HOLC, Amelia BUCZEK, Julianna | 06 06 05 05 06 06 | UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks Pingwiny UKS Pirania Targówek Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 1:53.53 1:49.42 1:43.96 1:46.98 1:52.65 1:54.53 |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | PASZCZUK, Hanna RUCIŃSKA, Helena KOBYLARCZYK, Klara ŚRUTWA, Wiktoria KOBYLARCZYK, Kornelia KACAR, Melis | 06 06 06 05 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka UKS Pirania Targówek MKS Piaseczno UKS Pirania Targówek Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 8 |
2 3 4 5 | STANKIEWICZ, Maja KAWKA, Teresa MILCZAREK, Alicja HASIUK, Anasazja | 05 05 06 06 | UKS 307 Warszawa Mokotów UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Victoria Józefów | NT NT NT NT |
Seria 8 z 8 |
2 3 4 | MĄTEWSKA, Zofia BANAŚ, Dominika DOBOSIEWICZ, Marta | 06 06 06 | MKS Piaseczno Buks Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 20.10.2016 - 10:50 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PTAK, Jan KARPINSKI, Filip KOSOBUDZKI, Cezary GALICKI, Kajetan STYŚ, Aleksander TOPP, Filip | 05 05 05 05 06 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa | 1:23.18 1:22.72 1:14.28 1:22.60 1:22.73 1:23.29 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GOŁYŃSKI, Michał BROGOSZ, Bartosz CZEREDYS, Eryk TRYDULSKI, Oskar SOBIESZEK, Franciszek LUBOIŃSKI, Jakub | 05 05 05 05 05 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 1:29.19 1:25.49 1:23.67 1:25.30 1:26.24 1:29.27 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KAZUKIEWICZ, Daniel TELECHOWSKI, Bartosz BIERNACKI, Michał MALCZEWSKI, Szymon MASTALERZ, Filip KOZIŃSKI, Jan | 06 05 05 05 05 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka Uks Skalar Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy UKS Victoria Józefów UKS Szesnastka | 1:32.32 1:30.93 1:30.14 1:30.37 1:31.39 1:32.40 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | TRONIARZ, Oskar MRÓWCZYŃSKI, Daniel WASILEWSKI, Kacper KSIĄŻCZYK, Jakub KALOTA, Maciej CHLOUPEK, Joseph | 05 06 06 06 05 06 | Uks Skalar Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS V Łomianki UKS Victoria Józefów | 1:34.12 1:33.56 1:32.70 1:33.18 1:34.04 1:34.87 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | BOJARSKI, Ignacy OKRASA, Maksymilian ŻMUDA, Wiktor STANISZEWSKI, Jakub SMOLIŃSKI, Filip KUBIAK, Olivier | 05 06 05 06 05 06 | UKS MANTA Warszawa Włochy MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 1:37.82 1:37.81 1:35.12 1:35.50 1:37.81 1:40.73 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMCZAK, Bartłomiej BRZESZCZAK, Erwin KĘPKIEWICZ, Mateusz NĘDZYŃSKI, Jakub WOŁOWSKI, Julian ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew | 06 06 05 06 05 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka Uks Pingwiny Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Pirania Targówek | 1:55.68 1:48.60 1:41.71 1:41.97 1:55.25 2:06.28 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ŻEBROWSKI, Jan BUCKI, Jan STRZAŁKOWSKI, Piotr PIOTROWSKI, Rafał WÓJS-ZIARKO, Karol WALEWSKI, Marcel | 06 06 06 06 06 06 | Buks Warszawa Buks Warszawa MKP Warszawianka UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka UKS Jagiellonka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ZASZTOWT, Robert MIELCARZ, Łukasz HRYCAN, Michał CIBOROWSKI, Dominik MIENICKI, Rafał SOKÓLSKI, Antek | 06 05 06 06 06 05 | Buks Warszawa UKS Pirania Targówek Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKP Warszawianka Śródmiejski UKS Polna Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 | ROMANOW, Piotr MACHEL, Piotr GŁASEK, Antoni BRZOZOWSKI, Bartosz EROMIN, Jan | 05 06 06 06 06 | UKS V Łomianki UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa | NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 10 |
2 3 4 | JEDLIŃSKI, Mateusz DYLEWSKI, Szymon MACIĄG, Alan | 06 06 06 | Uks Pingwiny Buks Warszawa UKS Pirania Targówek | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 20.10.2016 - 11:14 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 | GOLJASZ, Eliza PRZYBYLSKA, Maja APANAS, Karolina OLKOWSKA, Laura PUCUŁA, Maja | 05 05 05 05 05 | UKS Victoria Józefów UKS 307 Warszawa Mokotów UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Victoria Józefów | 1:42.85 1:30.57 1:23.98 1:29.43 1:36.10 |
Seria 2 z 2 |
2 3 4 | OLECKA, Amelia ZAWADA, Malwina GAJCY, Gajcy | 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Piaseczno Ukp Polonia Warszawa | NT 1:47.43 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 20.10.2016 - 11:19 | Chłopców, 100m motylkowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | TKACZ, Wiktor OLEWNICZAK, Maciej BOLEK, Stanisław BARNAS, Maksymilian OKOŃ, Maksymilian PTAK, Jan | 05 05 05 05 05 05 | MKS Piaseczno UKS Jagiellonka Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:31.56 1:22.21 1:17.83 1:18.29 1:30.32 1:35.28 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | DZIEWGUĆ, Benjamin WENERSKI, Eryk RÓŻYCKI, Szymon GRZELEWSKI, Andrzej PAPIERNIK, Mateusz KOSOBUDZKI, Cezary | 05 05 05 05 05 05 | MKS Piaseczno Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa MKS Piaseczno UKS G-8 Bielany Warszawwa | NT 1:39.61 1:35.44 1:37.98 NT NT |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 | ORZĘCKI, Aleksander CZARNECKI, Igor KRAWCZYK, Karol | 05 05 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Piaseczno | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 20.10.2016 - 11:26 | Dziewcząt, 200m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | SAMORAJ, Oliwia SELMOWICZ, Natalia PARADOWSKA, Julia ROZBICKA, Kinga WIŚNIEWSKA, Maja STAWICKA, Julia | 05 05 05 05 05 05 | MKS Piaseczno MKP Warszawianka UKS Victoria Józefów Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 3:32.13 3:27.07 3:18.72 3:20.64 3:31.87 3:33.50 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | BAŁDA, Aleksandra NOWAKOWSKA, Aleksandra SKWARCZYŃSKA, Helena KOCZYK, Wiktoria WÓJCIKOWSKA, Małgorzata WRÓBEL, Karolina | 05 05 05 05 05 05 | MKS Piaseczno UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno | 3:44.78 3:41.05 3:38.10 3:38.64 3:41.84 NT |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | MAŁAŚNICKA, Karolina ZIELIŃSKA, Karolina BAŚCIUK, Martyna WOLSKA, Pola SKALIŃSKA, Ewa | 05 05 05 05 05 | UKS V Łomianki Uks Skalar Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy UKS Jagiellonka MKS Piaseczno | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 20.10.2016 - 11:39 | Chłopców, 200m klasyczny | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | CZARNECKI, Igor KOZŁOWSKI, Stanisław MIŁKOWSKI, Wiktor KUCHARCZYK, Paweł ODROBINA, Aleksander CZAJA, Hubert | 05 05 05 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka Śródmiejski UKS Polna Warszawa UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS 307 Warszawa Mokotów | 3:28.09 3:21.15 3:16.27 3:18.04 3:23.24 3:28.83 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | STAROWIEYSKI, Michał BETA, Szymon LENKIEWICZ, Kacper RUTKOWSKI, Dawid PAWLIKOWSKI, Jan HOLDENMAJER, Cezary | 05 05 05 05 05 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Skalar Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Szesnastka | 3:49.51 3:36.69 3:29.05 3:34.28 3:47.60 4:14.13 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 | BODNAR, Mikołaj GĄSTAŁ, Jakub JUCHNO, Mikołaj AMBROZIAK, Witold PAJKOWSKI, Franciszek | 05 05 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKP Warszawianka MKS Piaseczno Uks Pingwiny Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 20.10.2016 - 11:53 | Dziewcząt, 100m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | SZLENDAK, Olga GUTMAŃSKA, Hanna APANAS, Karolina WYSOCKA, Maria GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra TOMCZYK, Karolina | 06 05 05 05 06 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Jagiellonka Śródmiejski UKS Polna Warszawa MKP Warszawianka UKS Victoria Józefów | 1:16.74 1:16.38 1:09.78 1:13.36 1:16.62 1:17.14 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PUCUŁA, Maja GRABISZEWSKA, Maja GÓRSKA, Zofia OZIMEK, Magda GRABISZEWSKA, Martyna SKALIŃSKA, Ewa | 05 05 05 05 05 05 | UKS Victoria Józefów Ukp Polonia Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa MKS Piaseczno | 1:18.57 1:17.82 1:17.25 1:17.55 1:18.05 1:18.81 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KNAPIK, Amelia GROMEK, Zuzanna SZOK, Wiktoria BEDNARSKA, Emma MAŁAŚNICKA, Karolina WILANOWSKA, Karina | 06 05 05 05 05 06 | MKS Ochota Warszawa UKS Victoria Józefów MKS Ochota Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS V Łomianki UKS Jagiellonka | 1:22.09 1:21.17 1:19.26 1:19.41 1:21.31 1:22.24 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PABISIAK, Helena DRYNKOWSKA, Lena PINDOR, Zofia KOBER, Imisława SÓJKA, Eliza ZAWADA, Malwina | 05 06 05 05 05 05 | UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa KS Feniks Ozarów Mazowiecki Ukp Polonia Warszawa MKS Piaseczno | 1:23.04 1:22.81 1:22.34 1:22.47 1:22.99 1:23.13 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KONOWROCKA, Martyna PASIEROWSKA, Wiktoria OSIAK, Julia RACHWAŁ, Amelia KOPICZYŃSKA, Karolina GRELOWSKA, Hanna | 06 05 06 05 05 05 | UKS 307 Warszawa Mokotów Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 1:25.59 1:25.06 1:23.94 1:24.38 1:25.40 1:25.74 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | HOJKA, Estera KLECZEK, Maria MURAS, Oliwia MACIOSZEK, Maria IMIOŁEK, Otylia OLEKSIUK, Krystyna | 05 05 06 06 05 05 | Buks Warszawa MKS Piaseczno UKS 307 Warszawa Mokotów MKS Ochota Warszawa UKS Victoria Józefów UKS MANTA Warszawa Włochy | 1:28.86 1:26.91 1:26.10 1:26.66 1:28.54 1:29.03 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | JABŁOŃSKA, Paulina MILCZAREK, Alicja JÓŹWIAK, Jagoda RZUCEK, Wiktoria SEDLIN, Zofia WESOŁOWSKA, Oliwia | 06 06 05 05 06 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa UKS Victoria Józefów MKS Piaseczno | 1:31.40 1:31.34 1:30.29 1:31.24 1:31.38 1:31.85 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | JARZEMSKA, Aleksandra JAROSZ, Julia KONADOR, Maria DOBROWOLSKA, Pola GLIŃSKA, Alicja BANAŚ, Dominika | 06 06 05 06 05 06 | UKS Victoria Józefów MKP Warszawianka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa | 1:34.66 1:33.01 1:31.94 1:32.66 1:34.08 1:35.23 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIETLIK, Melania NAROJCZYK, Maja KUCHARCZYK, Amelia KALISZ, Anna BUCZEK, Julianna HOLC, Amelia | 06 06 06 06 06 06 | MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Pirania Targówek | 1:43.62 1:41.58 1:38.52 1:41.27 1:43.58 1:44.65 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KAŹMIEROWSKA, Pola JAWORSKA, Zofia PIERZYNOWSKA, Ksenia WARGACKA, Julia JUSZCZYK, Natalia KOBYLARCZYK, Kornelia | 06 05 06 06 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS Pirania Targówek | 1:54.72 1:48.93 1:46.86 1:47.01 1:49.41 NT |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | IZBICKA, Dominika SZABRAŃSKA, Oliwia MICHALIK, Julia PODPORA, Anna BOGUSZEWSKA, Lena ZIELIŃSKA, Dominika | 06 06 06 06 06 06 | UKS Victoria Józefów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | HASIUK, Anasazja DOBRUCKA, Maja MARCINIAK, Maja BOROWIECKA, Aleksandra POLA, Martyna JANASZEK, Zuzanna | 06 06 06 06 06 06 | UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów MKS Piaseczno MKP Warszawianka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS V Łomianki | NT NT NT NT NT NT |
Seria 13 z 14 |
2 3 4 5 | KOBYLARCZYK, Klara MROZIŃSKA, Marianna KIRSZ, Zuzanna KACAR, Melis | 06 06 06 06 | UKS Pirania Targówek Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 14 z 14 |
2 3 4 | SOKOLIK, Julia MAŁKIEWICZ, Natalia SITKOWSKA, Gabrysia | 06 06 06 | UKS Victoria Józefów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Ukp Polonia Warszawa | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 20.10.2016 - 12:23 | Chłopców, 100m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | FRONCZAK, Antoni ŁUCJANEK, Piotr ZAWADZKI, Marek PAWŁOWSKI, Michał OLEWNICZAK, Maciej TKACZ, Wiktor | 06 05 05 05 05 05 | UKS Jagiellonka MKS Ochota Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS V Łomianki UKS Jagiellonka MKS Piaseczno | 1:10.67 1:08.68 1:06.61 1:07.12 1:10.25 1:11.91 |
Seria 2 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | BETA, Szymon MIŁKOWSKI, Mikołaj HANDZLIK, Mateusz TRYDULSKI, Oskar BROGOSZ, Bartosz CZEREDYS, Eryk | 05 07 06 05 05 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa Śródmiejski UKS Polna Warszawa MKP Warszawianka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Jagiellonka | 1:16.43 1:14.87 1:13.47 1:14.01 1:15.14 1:17.12 |
Seria 3 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | SOBIESZEK, Franciszek SMOLIŃSKI, Filip GRZELEWSKI, Andrzej GÓRKA, Oliwier SZYMANEK, Jakub BARCHWIC, Jakub | 05 05 05 05 06 05 | MKS Piaseczno Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS MANTA Warszawa Włochy | 1:19.25 1:19.12 1:17.55 1:18.67 1:19.21 1:19.27 |
Seria 4 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | KAZUKIEWICZ, Daniel ODROBINA, Aleksander BRZÓSKA, Jan ZIELIŃSKI, Szymon SKRZECZ, Piotr SZEWCZYK, Roch | 06 05 06 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa | 1:20.53 1:20.41 1:19.29 1:20.00 1:20.50 1:20.55 |
Seria 5 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | MASTALERZ, Filip KORZENIOWSKI, Filip BIERNACKI, Michał DZIEWGUĆ, Benjamin ZAJĄC, Kacper MAREK, Przemysław | 05 05 05 05 05 05 | UKS Victoria Józefów MKP Warszawianka Uks Skalar Warszawa MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 1:21.46 1:21.14 1:20.58 1:20.93 1:21.20 1:22.58 |
Seria 6 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | SOKOŁOWSKI, Dawid JABLONSKI, Maksymilian ABD EL RAZEK, Kamil MALCZEWSKI, Szymon ORZĘCKI, Aleksander TRONIARZ, Oskar | 05 05 05 05 05 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa MKP Warszawianka UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Skalar Warszawa | 1:24.49 1:24.08 1:22.79 1:22.84 1:24.11 1:24.53 |
Seria 7 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | FILIPIUK, Krzysztof SZEWCZYK, Wojciech LIS, Tomasz GROCHOWSKI, Jan RELUGA, Ignacy STANKIEWICZ, Eryk | 06 06 05 05 05 05 | UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa | 1:25.70 1:25.54 1:24.75 1:25.48 1:25.55 1:26.56 |
Seria 8 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | KĘPKIEWICZ, Mateusz KALOTA, Maciej ORYCH, Marcel WOLIŃSKI, Bartosz ŻMUDA, Wiktor CHLOUPEK, Joseph | 05 05 06 06 05 06 | Uks Pingwiny UKS V Łomianki Uks Skalar Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów | 1:29.12 1:28.20 1:26.70 1:27.88 1:28.63 1:30.20 |
Seria 9 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | BOJARSKI, Ignacy MOKROSIŃSKI, Kajetan KAMIŃSKI, Jan MILDE, Mateusz KŁODA, Tymon CZERNIAK-CZYŻNIAK, Tomasz | 05 05 05 05 05 06 | UKS MANTA Warszawa Włochy UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów MKS Ochota Warszawa | 1:31.42 1:30.72 1:30.53 1:30.57 1:31.33 1:31.52 |
Seria 10 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | RUTKA, Mikołaj CZAJKA, Stanisław NOWAKOWSKI, Maksymilian PTASZYŃSKI, Łukasz ZDRZALIK, Ignacy DARKOWSKI, Antoni | 06 06 06 06 05 06 | Uks Skalar Warszawa Buks Warszawa Uks Skalar Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 1:34.31 1:32.47 1:31.82 1:31.99 1:32.48 1:34.39 |
Seria 11 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | URBAŃCZYK, Jeremi KORYCKI, Maksymilian GORZKOWSKI, Paweł ROMANOW, Piotr JAROSŁAWSKI, Maciej PATEJKO, Kamil | 06 06 05 05 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks Skalar Warszawa UKS V Łomianki MKS Ochota Warszawa UKS Victoria Józefów | 1:35.78 1:35.16 1:34.89 1:35.03 1:35.17 1:36.51 |
Seria 12 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | ORACZ, Franciszek KAŁAN, Mateusz NĘDZYŃSKI, Jakub BIEŃ, Stanisław KĘPKA, Antoni GROTKOWSKI, Adam | 05 05 06 06 05 06 | Buks Warszawa UKS V Łomianki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów | 1:38.18 1:37.91 1:37.61 1:37.90 1:37.92 1:40.30 |
Seria 13 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | GUTMAŃSKI, Franciszek WOŁOWSKI, Julian ZASZTOWT, Robert KASJANIUK, Maksymilian NIEWIŃSKI, Mateusz LORANTY, Maksym | 06 05 06 06 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa Buks Warszawa MKP Warszawianka Buks Warszawa | 1:46.56 1:42.56 1:40.68 1:42.12 1:44.41 1:47.43 |
Seria 14 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | KRZESIAK, Oskar CIBOROWSKI, Dominik KORNACKI, Hubert WIŚNIEWSKI, Maksym SIEMCZYK, Michał WRONA, Maciej | 06 06 06 05 06 06 | MKP Warszawianka MKP Warszawianka MKP Warszawianka UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka | 1:53.83 1:50.22 1:47.89 1:49.54 1:51.29 1:54.32 |
Seria 15 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | JEDLIŃSKI, Mateusz SURAL, Bartosz GAWLIK, Kacper STRZAŁKOWSKI, Piotr MACIĄG, Alan BLACHARSKI, Franciszek | 06 06 06 06 06 06 | Uks Pingwiny UKS Jagiellonka UKS Jagiellonka MKP Warszawianka UKS Pirania Targówek UKS Szesnastka | NT 2:00.08 1:57.64 1:58.33 2:14.23 NT |
Seria 16 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | POPOW, Igor MIENICKI, Rafał BINKOWSKI, Aleksander WARDAWA, Kacper WROŃSKI, Jan GŁASEK, Antoni | 06 06 06 05 06 06 | KS 1 Ożarów Mazowiecki Śródmiejski UKS Polna Warszawa Buks Warszawa UKS Szesnastka Buks Warszawa MKP Warszawianka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 17 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | SADEJ, Maciej STANISZEWSKI, Jakub OLESZCZUK, Mateusz NOSAL, Łukasz MIELCARZ, Łukasz BETTAS, Francesco | 06 06 06 06 05 06 | UKS V Łomianki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka UKS Pirania Targówek UKS Jagiellonka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 18 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | JANASZEK, Aleksander NESSEL, Bartosz KOZIŃSKI, Jan RYCHLEWSKI, Radosław MASTALERCZUK, Mateusz ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew | 06 06 06 06 06 06 | UKS V Łomianki Buks Warszawa UKS Szesnastka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Pirania Targówek | NT NT NT NT NT NT |
Seria 19 z 20 |
1 2 3 4 5 6 | ARKUTOWSKI, Patryk SZCZĘSNY, Stanisław KUBICKI, Konstanty RUTKOWSKI, Franciszek ŁACIAK, Antoni RUTKOWSKI, Igor | 05 05 06 06 06 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS V Łomianki Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 20 z 20 |
2 3 4 5 | KSIĄŻEK, Maksymilian ZEMLA, Robert KAZIMIERSKI, Kacper OLSZEWSKI, Kamil | 06 06 06 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS V Łomianki UKS Szesnastka Ukp Polonia Warszawa | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 20.10.2016 - 13:08 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SELMOWICZ, Natalia APANAS, Karolina KRAWCZYK, Maja SIENKIEWICZ, Natalia DRYNKOWSKA, Lena ZIELIŃSKA, Karolina | 05 05 05 05 06 05 | MKP Warszawianka UKS Jagiellonka Buks Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Skalar Warszawa | 1:27.03 1:22.66 1:20.94 1:22.63 1:26.50 1:27.48 |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WILANOWSKA, Karina SOBIECKA, Małgorzata GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra WÓJCIKOWSKA, Małgorzata ROGALSKA, Malgorzata ZGORZALEK, Gabriela | 06 06 06 05 06 05 | UKS Jagiellonka KS 1 Ożarów Mazowiecki MKP Warszawianka UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Buks Warszawa | 1:28.80 1:28.65 1:28.11 1:28.19 1:28.72 1:29.04 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BIELIŃSKA, Weronika GUTMAŃSKA, Hanna KISIEL, Julia SZLENDAK, Olga OZIMEK, Magda LASECKA, Anna | 06 05 06 06 05 05 | UKS 307 Warszawa Mokotów Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów | 1:31.19 1:30.09 1:29.29 1:29.63 1:30.22 1:31.58 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | DAYKOLA, Natalia POLA, Martyna MOSE, Sara GROMEK, Zuzanna GOLJASZ, Eliza KNAPIK, Amelia | 05 06 06 05 05 06 | UKS 307 Warszawa Mokotów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów MKS Ochota Warszawa | 1:33.78 1:32.39 1:31.95 1:31.99 1:33.67 1:34.19 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | SOBCZAK, Zofia STAROŃ, Aniela BIEŃCZYK, Hanna OLECKA, Amelia GAJDA, Anna SKWARCZYŃSKA, Helena | 06 06 05 05 06 05 | UKS Jagiellonka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:35.79 1:34.47 1:34.26 1:34.33 1:34.62 1:35.83 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JARZEMSKA, Aleksandra MĄTEWSKA, Zofia PAWLIK, Julia WRÓBEL, Karolina SEDLIN, Zofia KOCZYK, Wiktoria | 06 06 06 05 06 05 | UKS Victoria Józefów MKS Piaseczno UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 1:37.55 1:36.60 1:36.26 1:36.28 1:36.61 1:37.69 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BAŁDA, Aleksandra BARSZCZ, Natalia DOBOSIEWICZ, Marta DOBROWOLSKA, Pola BAŚCIUK, Martyna STAWICKA, Julia | 05 05 06 06 05 05 | MKS Piaseczno UKS Szesnastka UKS MANTA Warszawa Włochy UKS Victoria Józefów UKS MANTA Warszawa Włochy Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:38.66 1:38.04 1:37.77 1:38.03 1:38.21 1:38.94 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | GRELOWSKA, Hanna PASZCZUK, Hanna RUCIŃSKA, Helena ZIĘBA, Gabriela SZYMAŃSKA, Joanna PODPORA, Anna | 05 06 06 06 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Buks Warszawa | 1:41.55 1:41.12 1:39.35 1:40.47 1:41.55 1:42.65 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JAGODZIŃSKA, Klaudia OLEKSIUK, Krystyna BŁASZCZYK, Wiktoria KAMOLA, Alicja WOŹNIAK, Julia KIRSZ, Zuzanna | 06 05 06 06 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS MANTA Warszawa Włochy Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka Buks Warszawa | 1:46.35 1:43.65 1:43.55 1:43.63 1:43.91 1:47.39 |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | CZACHURSKA, Aleksandra KOT, Zuzanna ŁOCHINA, Luiza SKONIECZNA, Liwia KOŚKO, Emiilia DĄBROWSKA, Wiktoria | 05 06 06 06 06 06 | UKS Szesnastka UKS 307 Warszawa Mokotów Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa UKS Jagiellonka | NT 1:57.02 1:51.24 1:53.31 NT NT |
Seria 11 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | OLKOWSKA, Laura GŁAZOWSKA, Julia ORLIŃSKA, Monika ZAWADZKA, Kluadia MICHALIK, Julia RACHWAŁ, Amelia | 05 06 05 06 06 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Piaseczno Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 20.10.2016 - 13:32 | Chłopców, 100m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | FRONCZAK, Antoni BARNAS, Maksymilian ZAWADZKI, Marek TOPP, Filip BACHANEK, Jakub HANDZLIK, Mateusz | 06 05 05 06 06 06 | UKS Jagiellonka Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa MKP Warszawianka | 1:23.76 1:22.27 1:16.53 1:21.77 1:23.71 1:24.40 |
Seria 2 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | RÓŻYCKI, Szymon BOLEK, Stanisław BARAN, Maciej OKOŃ, Maksymilian BULIŃSKI, Hektor SZEWCZYK, Wojciech | 05 05 05 05 05 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów | 1:27.24 1:25.34 1:24.87 1:25.03 1:25.37 1:27.94 |
Seria 3 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | BODNAR, Mikołaj PAWLIKOWSKI, Jan KARPINSKI, Filip GALICKI, Kajetan GÓRKA, Oliwier HRYCAN, Michał | 05 05 05 05 05 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:30.01 1:29.51 1:29.04 1:29.35 1:29.69 1:30.12 |
Seria 4 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKI, Szymon KSIĄŻCZYK, Jakub LENKIEWICZ, Kacper ODROBINA, Aleksander BRZOZOWSKI, Bartosz SKRZECZ, Piotr | 05 06 05 05 06 05 | UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 1:32.30 1:31.87 1:30.45 1:31.31 1:32.08 1:32.31 |
Seria 5 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKI, Bartosz RADOMSKI, Filip SOBIESZEK, Franciszek WENERSKI, Eryk SZYMANEK, Jakub TARCZYŃSKI, Kamil | 06 06 05 05 06 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka | 1:34.62 1:34.02 1:33.03 1:33.83 1:34.09 1:34.72 |
Seria 6 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | PAJKOWSKI, Franciszek ABD EL RAZEK, Kamil RYTELEWSKI, Radek BETA, Szymon MALCZEWSKI, Szymon ORZĘCKI, Aleksander | 05 05 06 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKP Warszawianka Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 1:35.63 1:35.36 1:34.82 1:34.97 1:35.39 1:36.28 |
Seria 7 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | MRÓWCZYŃSKI, Daniel ZAJĄC, Kacper GROTKOWSKI, Adam KORZENIOWSKI, Filip LUBOIŃSKI, Jakub PORĘBSKI, Maciej | 06 05 06 05 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Szesnastka | 1:38.67 1:36.66 1:36.42 1:36.48 1:36.72 1:40.05 |
Seria 8 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | EROMIN, Jan WIŚNIEWSKI, Maksym SOKOŁOWSKI, Dawid MAJEWSKI, Kacper CZARNOMSKI, Mateusz BOGUSZ, Marcin | 06 05 05 06 06 05 | Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Jagiellonka Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa | 1:43.28 1:42.76 1:41.97 1:42.37 1:43.04 1:43.32 |
Seria 9 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | ŻEBROWSKI, Jan FILIPIUK, Krzysztof STAROWIEYSKI, Michał RAKUŚ, Rafał DYLEWSKI, Szymon PATEJKO, Kamil | 06 06 05 06 06 06 | Buks Warszawa UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa Buks Warszawa UKS Victoria Józefów | 1:46.63 1:45.23 1:44.02 1:44.75 1:45.24 1:48.39 |
Seria 10 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | NIEWIŃSKI, Mateusz BIELECKI, Sambor BIEŃ, Stanisław ZDRZALIK, Ignacy GOŁYŃSKI, Michał BRZÓSKA, Jan | 06 05 06 05 05 06 | MKP Warszawianka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | NT NT 1:48.42 1:53.47 NT NT |
Seria 11 z 13 |
1 2 3 4 5 6 | CZEREDYS, Eryk ARKUTOWSKI, Patryk WRONA, Maciej ŁAZNOWSKI, Anatol KORNACKI, Hubert ŻMUDA, Wiktor | 05 05 06 06 06 05 | UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKP Warszawianka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 13 |
1 2 3 4 5 | ŁACIAK, Antoni RELUGA, Ignacy KRZESIAK, Oskar WÓJS-ZIARKO, Karol NOSAL, Łukasz | 06 05 06 06 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka MKP Warszawianka MKP Warszawianka | NT NT NT NT NT |
Seria 13 z 13 |
2 3 4 | AMBROZIAK, Witold BARCHWIC, Jakub PAPIERNIK, Mateusz | 05 05 05 | Uks Pingwiny UKS MANTA Warszawa Włochy MKS Piaseczno | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 21.10.2016 - 9:15 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | ZGORZALEK, Gabriela APANAS, Karolina KRAWCZYK, Maja SIENKIEWICZ, Natalia ROZBICKA, Kinga DRYNKOWSKA, Lena | 05 05 05 05 05 06 | Buks Warszawa UKS Jagiellonka Buks Warszawa Buks Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 39.55 38.06 36.47 37.96 39.18 39.77 |
Seria 2 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | DOBOSIEWICZ, Marta WILANOWSKA, Karina GRABISZEWSKA, Maja KISIEL, Julia GAJDA, Anna GRABISZEWSKA, Martyna | 06 06 05 06 06 05 | UKS MANTA Warszawa Włochy UKS Jagiellonka Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa KS 1 Ożarów Mazowiecki Ukp Polonia Warszawa | 40.77 40.18 39.84 39.91 40.76 40.84 |
Seria 3 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | SOBIECKA, Małgorzata IWANOWICZ, Joanna KLECZEK, Maria WÓJCIKOWSKA, Małgorzata SAMORAJ, Oliwia NOWAKOWSKA, Aleksandra | 06 05 05 05 05 05 | KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS Szesnastka MKS Piaseczno UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno UKS G-8 Bielany Warszawwa | 41.41 41.35 41.06 41.31 41.36 41.56 |
Seria 4 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | BARSZCZ, Natalia OSIAK, Julia KNAPIK, Amelia JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia PINDOR, Zofia KOPICZYŃSKA, Karolina | 05 06 06 06 05 05 | UKS Szesnastka MKP Warszawianka MKS Ochota Warszawa UKS Szesnastka Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 42.68 42.41 41.99 42.13 42.66 42.84 |
Seria 5 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | PAJAK, Zuzanna NOWAK, Monika WALCZAK, Barbara RUCIŃSKA, Helena SZOK, Wiktoria WRÓBEL, Karolina | 06 06 06 06 05 05 | Buks Warszawa MKS Ochota Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka MKS Ochota Warszawa MKS Piaseczno | 43.85 43.63 43.32 43.39 43.77 43.96 |
Seria 6 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MĄTEWSKA, Zofia DĄBROWSKA, Wiktoria PODPORA, Anna RACHWAŁ, Amelia BAŁDA, Aleksandra BANAŚ, Dominika | 06 06 06 05 05 06 | MKS Piaseczno Uks Pingwiny Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKS Piaseczno Buks Warszawa | 44.54 44.23 44.07 44.19 44.45 44.74 |
Seria 7 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | ZIĘBA, Gabriela PABISIAK, Helena KUDLICKA, Emilia MOSE, Sara JÓŹWIAK, Jagoda IMIOŁEK, Otylia | 06 05 06 06 05 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka ,,1"Ozarow Mazowiecki UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów | 45.35 44.92 44.90 44.91 45.14 45.48 |
Seria 8 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | RYCHLEWICZ, Zuzanna KAWKA, Teresa MIEDZINSKA, Joanna PASZCZUK, Hanna JAROSZ, Julia WESOŁOWSKA, Oliwia | 06 05 05 06 06 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa ,,1"Ozarow Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka MKS Piaseczno | 46.35 46.17 45.79 46.17 46.26 46.79 |
Seria 9 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | KALISZ, Anna WOJCIK, Wiktoria JABŁOŃSKA, Paulina JAGODZIŃSKA, Klaudia ZIELIŃSKA, Dominika MRÓZ, Karolina | 06 06 06 06 06 05 | Ukp Polonia Warszawa ,,1"Ozarow Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Ukp Polonia Warszawa | 47.91 47.49 46.92 47.00 47.59 48.11 |
Seria 10 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | PASIEROWSKA, Wiktoria KONADOR, Maria ŁOCHINA, Luiza BEDNARSKA, Emma SKONIECZNA, Liwia HOLC, Amelia | 05 05 06 05 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Pirania Targówek | 49.33 48.55 48.29 48.52 49.23 49.37 |
Seria 11 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁKIEWICZ, Natalia KOSTYKOWSKA, Zuzanna BIEŃCZYK, Hanna GŁAZOWSKA, Julia BUCZEK, Julianna NAROJCZYK, Maja | 06 06 05 06 06 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 51.40 51.30 50.05 50.39 51.38 52.03 |
Seria 12 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | WARGACKA, Julia ŚWIETLIK, Melania SOKOLIK, Julia PIERZYNOWSKA, Ksenia IZBICKA, Dominika PILECKA, Diana | 06 06 06 06 06 05 | Ukp Polonia Warszawa MKS Piaseczno UKS Victoria Józefów Buks Warszawa UKS Victoria Józefów Ukp Polonia Warszawa | 52.56 52.29 52.09 52.10 52.39 53.19 |
Seria 13 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁACHOWSKA, Aleksandra MROZIŃSKA, Marianna BOGUSZEWSKA, Lena BOROWIECKA, Aleksandra KAŹMIEROWSKA, Pola KOBYLARCZYK, Klara | 06 06 06 06 06 06 | UKS Jagiellonka Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Pirania Targówek | 57.71 55.89 53.77 55.06 55.97 59.62 |
Seria 14 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | STANKIEWICZ, Maja MIZIELIŃSKA, Anika TULIK, Natalia KOBYLARCZYK, Kornelia WOŹNIAK, Julia KRZESIŃSKA, Julia | 05 06 06 06 06 05 | UKS 307 Warszawa Mokotów Swimmers St.Pływackie KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS Pirania Targówek UKS Jagiellonka Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT 1:00.30 1:06.45 NT NT |
Seria 15 z 16 |
1 2 3 4 5 6 | ŚRUTWA, Wiktoria OLECKA, Amelia ZAWADZKA, Kluadia ROLIŃSKA, Katarzyna BIENIECKA, Zuzanna BOROWIK, Maria | 05 05 06 06 06 06 | MKS Piaseczno Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 16 z 16 |
1 2 3 4 5 | DEPTULA, Agnieszka KOŚKO, Emiilia SITKOWSKA, Gabrysia KACAR, Melis IWIŃSKA, Elżbieta | 05 06 06 06 06 | ,,1"Ozarow Mazowiecki Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 21.10.2016 - 9:37 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | OSADCZUK, Bogdan KARPINSKI, Filip KOSOBUDZKI, Cezary STYŚ, Aleksander CZEREDYS, Eryk BRZOZOWSKI, Bartosz | 05 05 05 06 05 06 | UKS Victoria Józefów Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa | 38.55 38.18 34.31 35.97 38.54 38.80 |
Seria 2 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | MASTALERZ, Filip GĄSTAŁ, Jakub BULIŃSKI, Hektor SOBIESZEK, Franciszek GALICKI, Kajetan BROGOSZ, Bartosz | 05 05 05 05 05 05 | UKS Victoria Józefów MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKS Piaseczno Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 39.82 39.16 38.83 38.84 39.75 40.03 |
Seria 3 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | KAMIŃSKI, Bartosz KOZIŃSKI, Jan OLESZCZUK, Mateusz RYTELEWSKI, Radek STANISZEWSKI, Jakub KALOTA, Maciej | 06 06 06 06 06 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Szesnastka UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS V Łomianki | 42.12 41.96 41.12 41.62 42.00 42.41 |
Seria 4 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | OKRASA, Maksymilian MRÓWCZYŃSKI, Daniel TELECHOWSKI, Bartosz MALCZEWSKI, Szymon TKACZ, Wiktor BOJARSKI, Ignacy | 06 06 05 05 05 05 | MKS Piaseczno UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka UKS MANTA Warszawa Włochy MKS Piaseczno UKS MANTA Warszawa Włochy | 44.06 43.05 42.47 42.60 43.44 44.27 |
Seria 5 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | ZAJĄC, Kacper STAROŃ, Franek ABD EL RAZEK, Kamil WASILEWSKI, Kacper NĘDZYŃSKI, Jakub MAREK, Przemysław | 05 05 05 06 06 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów MKP Warszawianka UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 45.10 44.89 44.69 44.73 44.97 45.20 |
Seria 6 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | JABLONSKI, Maksymilian BUCKI, Jan POPOW, Igor ŻMUDA, Wiktor MOKROSIŃSKI, Kajetan JUCHNO, Mikołaj | 05 06 06 05 05 05 | Buks Warszawa Buks Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy MKS Piaseczno | 46.04 45.82 45.64 45.79 45.86 46.04 |
Seria 7 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | PIOTROWSKI, Rafał CIBOROWSKI, Dominik GWIZDAK, Mateusz KORYCKI, Maksymilian DYLEWSKI, Szymon CZARNOMSKI, Mateusz | 06 06 06 06 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa | 47.36 46.87 46.59 46.81 47.13 47.57 |
Seria 8 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | KONIOR, Karol WOLIŃSKI, Bartosz WOŁOWSKI, Julian MILDE, Mateusz MAJEWSKI, Kacper OLSZEWSKI, Kamil | 06 06 05 05 06 05 | UKS Szesnastka KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Jagiellonka Ukp Polonia Warszawa | 48.32 47.89 47.84 47.85 48.22 48.37 |
Seria 9 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | KŁODA, Tymon SAWICKI, Vincent ZASZTOWT, Robert KĘPKA, Antoni WRONA, Maciej WLODARSKA, Julia | 05 06 06 05 06 05 | UKS Victoria Józefów UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa UKS Victoria Józefów MKP Warszawianka ,,1"Ozarow Mazowiecki | 48.67 48.50 48.40 48.42 48.52 49.59 |
Seria 10 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | OKUNIEWICZ, Marcin KACZANOWSKI, Antoni OLCHOWIK, Jan ORACZ, Franciszek GROCHOWSKI, Jan WALEWSKI, Marcel | 05 06 05 05 05 06 | ,,1"Ozarow Mazowiecki KS 1 Ożarów Mazowiecki MKP Warszawianka Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Jagiellonka | 50.45 50.15 49.89 49.96 50.17 50.65 |
Seria 11 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | MYRCHA, Grzegorz KORNACKI, Hubert BRZESZCZAK, Erwin MAKSYMOWICZ, Karol KORCZYC, Jan MICHALSKI, Maciej | 05 06 06 06 05 05 | UKS Szesnastka MKP Warszawianka UKS Jagiellonka KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS Szesnastka ,,1"Ozarow Mazowiecki | 51.23 50.95 50.72 50.76 51.19 51.34 |
Seria 12 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | KAŁAN, Mateusz PERŁOWSKI, Jan BETTAS, Francesco MASTALERCZUK, Mateusz MACHEL, Piotr GAWLIK, Kacper | 05 05 06 06 06 06 | UKS V Łomianki UKS Jagiellonka UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka | 52.21 51.97 51.58 51.85 52.06 52.30 |
Seria 13 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | PAŁCZYŃSKI, Maksymilian STRZAŁKOWSKI, Piotr SIEMCZYK, Michał NIEWIŃSKI, Mateusz ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew STAWICKI, Filip | 06 06 06 06 06 06 | Buks Warszawa MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka UKS Pirania Targówek Ukp Polonia Warszawa | 55.64 54.28 52.54 53.27 55.41 56.66 |
Seria 14 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | KUBICKI, Konstanty MACIĄG, Alan WIELOGÓRSKI, Piotr BARANSKI, Antoni STANKIEWICZ, Mikolaj GŁASEK, Antoni | 06 06 06 05 05 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Pirania Targówek Uks,,Żoliborz'' Warszawa ,,1"Ozarow Mazowiecki ,,1"Ozarow Mazowiecki MKP Warszawianka | NT 1:02.22 1:00.31 1:01.24 NT NT |
Seria 15 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | MIELCARZ, Łukasz SZCZĘSNY, Stanisław KSIĄŻEK, Maksymilian STANKIEWICZ, Eryk ROMANOW, Piotr NOSAL, Łukasz | 05 05 06 05 05 06 | UKS Pirania Targówek UKS V Łomianki Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS V Łomianki MKP Warszawianka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 16 z 17 |
1 2 3 4 5 6 | KĘPKIEWICZ, Mateusz CYBULSKI, Zbigniew WIŚNIEWSKI, Maksym SOKÓLSKI, Antek SURAL, Bartosz ŁACIAK, Antoni | 05 06 05 05 06 06 | Uks Pingwiny Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 17 z 17 |
2 3 4 5 | URBAŃSKI, Maciej KUBIAK, Olivier WROŃSKI, Jan STACHOŃ, Franciszek | 06 06 06 06 | Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Swimmers St.Pływackie | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 21.10.2016 - 10:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | GROMEK, Zuzanna PRZYBYLSKA, Maja APANAS, Karolina PARADOWSKA, Julia GOLJASZ, Eliza LASECKA, Anna | 05 05 05 05 05 05 | UKS Victoria Józefów UKS 307 Warszawa Mokotów UKS Jagiellonka UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów UKS 307 Warszawa Mokotów | 38.63 37.14 34.97 37.10 37.93 38.76 |
Seria 2 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | DAYKOLA, Natalia SZLENDAK, Olga PUCUŁA, Maja DRYNKOWSKA, Lena KISIEL, Julia WILANOWSKA, Karina | 05 06 05 06 06 06 | UKS 307 Warszawa Mokotów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Victoria Józefów UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka | 41.44 41.35 38.87 40.19 41.40 41.67 |
Seria 3 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PODPORA, Anna ZAWADA, Malwina BAŁDA, Aleksandra SOBIECKA, Małgorzata SEDLIN, Zofia BARSZCZ, Natalia | 06 05 05 06 06 05 | Buks Warszawa MKS Piaseczno MKS Piaseczno KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS Victoria Józefów UKS Szesnastka | 43.32 42.91 41.91 42.48 43.31 43.39 |
Seria 4 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | SKWARCZYŃSKA, Helena ORLIŃSKA, Monika DOBROWOLSKA, Pola OZIMEK, Magda BIELIŃSKA, Weronika KONOWROCKA, Martyna | 05 05 06 05 06 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów UKS 307 Warszawa Mokotów | 45.67 43.90 43.41 43.71 44.89 46.53 |
Seria 5 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | KONADOR, Maria GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra STAROŃ, Aniela PAWLIK, Julia KIRSZ, Zuzanna RZUCEK, Wiktoria | 05 06 06 06 06 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Buks Warszawa | 48.04 47.61 46.71 46.81 47.88 48.32 |
Seria 6 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | RYCHLEWICZ, Zuzanna KAMOLA, Alicja MURAS, Oliwia BEDNARSKA, Emma SZYMAŃSKA, Joanna PASTEWKA, Nikola | 06 06 06 05 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS 307 Warszawa Mokotów Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 51.59 49.27 48.41 49.24 50.63 52.05 |
Seria 7 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | HASIUK, Anasazja MICHALIK, Julia BŁASZCZYK, Wiktoria KAWKA, Teresa JAGODZIŃSKA, Klaudia BALCERZAK, Maria | 06 06 06 05 06 06 | UKS Victoria Józefów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa | NT 54.65 52.73 53.20 56.72 NT |
Seria 8 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | PRACZ, Wiktoria MILCZAREK, Alicja STANKIEWICZ, Maja SZABRAŃSKA, Oliwia CZAPLICKA, Pola GLIŃSKA, Alicja | 06 06 05 06 06 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Szesnastka Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 9 |
1 2 3 4 5 6 | WARGACKA, Julia DOBRUCKA, Maja MĄTEWSKA, Zofia ŚRUTWA, Wiktoria BOGUSZEWSKA, Lena GAJCY, Gajcy | 06 06 06 05 06 05 | Ukp Polonia Warszawa UKS Victoria Józefów MKS Piaseczno MKS Piaseczno Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Ukp Polonia Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 21.10.2016 - 10:13 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | STYŚ, Aleksander ZAWADZKI, Marek KOSOBUDZKI, Cezary BARNAS, Maksymilian BOLEK, Stanisław TKACZ, Wiktor | 06 05 05 05 05 05 | UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa MKS Piaseczno | 35.00 34.13 33.89 34.09 34.54 35.23 |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GOŁYŃSKI, Michał BACHANEK, Jakub OLEWNICZAK, Maciej TOPP, Filip GÓRKA, Oliwier BRZÓSKA, Jan | 05 06 05 06 05 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 37.95 37.73 35.45 35.59 37.93 38.02 |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | CZAJA, Hubert GRZELEWSKI, Andrzej PAWŁOWSKI, Michał ŁUCJANEK, Piotr RYTELEWSKI, Radek BARCHWIC, Jakub | 05 05 05 05 06 05 | UKS 307 Warszawa Mokotów Buks Warszawa UKS V Łomianki MKS Ochota Warszawa Buks Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy | 40.19 39.33 38.06 38.24 39.79 41.78 |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | ZIELIŃSKI, Szymon DZIEWGUĆ, Benjamin ORZĘCKI, Aleksander GLIŃŚKI, Oskar KAZUKIEWICZ, Daniel WASILEWSKI, Kacper | 05 05 05 06 06 06 | UKS MANTA Warszawa Włochy MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 44.55 42.37 42.15 42.18 42.67 44.77 |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SOKOŁOWSKI, Dawid RADOMSKI, Filip FILIPIUK, Krzysztof PORĘBSKI, Maciej KASZEWIAK, Jakub SZEWCZYK, Roch | 05 06 06 06 05 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów UKS Szesnastka Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa | 47.64 46.35 44.93 45.94 46.56 48.19 |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | NĘDZYŃSKI, Jakub WOLIŃSKI, Bartosz KAMIŃSKI, Jan CZARNOMSKI, Mateusz PTASZYŃSKI, Łukasz SKRZECZ, Piotr | 06 06 05 06 06 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 51.01 49.57 48.61 49.54 50.40 51.09 |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KORYCKI, Maksymilian RAKUŚ, Rafał BOGUSZ, Marcin KASJANIUK, Maksymilian MAREK, Przemysław KRAWCZYK, Karol | 06 06 05 06 05 05 | Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa Buks Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno | 52.22 51.71 51.31 51.53 51.72 53.24 |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | LORANTY, Maksym DYLEWSKI, Szymon WÓJS-ZIARKO, Karol PAPIERNIK, Mateusz FRONCZAK, Antoni KOZIŃSKI, Jan | 06 06 06 05 06 06 | Buks Warszawa Buks Warszawa MKP Warszawianka MKS Piaseczno UKS Jagiellonka UKS Szesnastka | NT 1:02.09 54.59 55.91 NT NT |
Seria 9 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PAŁCZYŃSKI, Maksymilian POPOW, Igor BULIŃSKI, Hektor SZYMANEK, Jakub BOGATYRIOW, Grigorij CZERNIAK-CZYŻNIAK, Tomasz | 06 06 05 06 06 06 | Buks Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Ukp Polonia Warszawa MKS Ochota Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 10 |
1 2 3 4 5 | SZYMCZAK, Bartłomiej RYCHLEWSKI, Radosław HRYCAN, Michał LUBOIŃSKI, Jakub OLSZEWSKI, Kamil | 06 06 06 06 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 21.10.2016 - 10:26 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MOSE, Sara SELMOWICZ, Natalia ROZBICKA, Kinga PARADOWSKA, Julia WÓJCIKOWSKA, Małgorzata JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia | 06 05 05 05 05 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka Buks Warszawa UKS Victoria Józefów UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Szesnastka | 1:35.94 1:33.82 1:30.59 1:31.39 1:35.28 1:37.46 |
Seria 2 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | WŁODARCZYK, Elena SÓJKA, Eliza NOWAKOWSKA, Aleksandra ROGALSKA, Malgorzata WIŚNIEWSKA, Maja DRYNKOWSKA, Lena | 06 05 05 06 05 06 | Uks Pingwiny Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 1:39.20 1:37.81 1:37.49 1:37.79 1:38.60 1:40.15 |
Seria 3 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KOBER, Imisława WRÓBEL, Karolina BAŁDA, Aleksandra BLACHARSKA, Małgorzata CZACHURSKA, Aleksandra PABISIAK, Helena | 05 05 05 06 05 05 | KS Feniks Ozarów Mazowiecki MKS Piaseczno MKS Piaseczno UKS Szesnastka UKS Szesnastka UKS Jagiellonka | 1:45.49 1:44.41 1:42.83 1:43.31 1:44.65 1:45.55 |
Seria 4 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | MRÓZ, Karolina SOBCZAK, Zofia BAŚCIUK, Martyna KOCZYK, Wiktoria KAMOLA, Alicja ZIĘBA, Gabriela | 05 06 05 05 06 06 | Ukp Polonia Warszawa UKS Jagiellonka UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 1:49.04 1:48.95 1:45.92 1:46.50 1:48.97 1:49.68 |
Seria 5 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | OLEKSIUK, Krystyna RETAJCZYK, Zuzanna SKALIŃSKA, Ewa HOJKA, Estera KONADOR, Maria PASTEWKA, Nikola | 05 05 05 05 05 06 | UKS MANTA Warszawa Włochy Uks Pingwiny MKS Piaseczno Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 1:53.36 1:52.26 1:50.83 1:51.07 1:52.47 1:53.68 |
Seria 6 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | PAJAK, Zuzanna SZABRAŃSKA, Oliwia WOŹNIAK, Julia KRZESIŃSKA, Julia JAWORSKA, Zofia GŁAZOWSKA, Julia | 06 06 06 05 05 06 | Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKS Piaseczno | 1:55.79 1:55.30 1:54.79 1:55.26 1:55.63 1:58.00 |
Seria 7 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | KUCHARCZYK, Amelia TULIK, Natalia PILECKA, Diana MAŁKIEWICZ, Natalia SKONIECZNA, Liwia KOSTYKOWSKA, Zuzanna | 06 06 05 06 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki Ukp Polonia Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 2:05.24 2:03.07 2:00.46 2:00.88 2:04.09 2:08.23 |
Seria 8 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | ROLIŃSKA, Katarzyna GÓRSKA, Zofia NAROJCZYK, Maja HOLC, Amelia GAJDA, Anna MARCINIAK, Maja | 06 05 06 06 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Pirania Targówek KS 1 Ożarów Mazowiecki MKS Piaseczno | NT NT 2:12.01 2:21.52 NT NT |
Seria 9 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | BOROWIK, Maria BALCERZAK, Maria MAŁACHOWSKA, Aleksandra DĄBROWSKA, Wiktoria FIJAŁKOWSKA, Aleksandra SOKOLIK, Julia | 06 06 06 06 05 06 | UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka UKS Jagiellonka UKS Szesnastka UKS Victoria Józefów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 10 z 12 |
1 2 3 4 5 6 | SZYMAŃSKA, Joanna KAŹMIEROWSKA, Pola IMIOŁEK, Otylia KIRSZ, Zuzanna KOŚKO, Emiilia KALISZ, Anna | 06 06 05 06 06 06 | Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów Buks Warszawa Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 12 |
2 3 4 5 | GAWLAS, Anna ZIELIŃSKA, Dominika ŁOCHINA, Luiza MACIOSZEK, Maria | 06 06 06 06 | UKS Szesnastka UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa MKS Ochota Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 12 z 12 |
2 3 4 | JARZEMSKA, Aleksandra KOPICZYŃSKA, Karolina ZAWADZKA, Kluadia | 06 05 06 | UKS Victoria Józefów UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 21.10.2016 - 10:58 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLIKOWSKI, Jan KOZŁOWSKI, Stanisław KUCHARCZYK, Paweł ODROBINA, Aleksander GĄSTAŁ, Jakub HANDZLIK, Mateusz | 05 05 05 05 05 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka MKP Warszawianka | 1:35.65 1:32.14 1:28.60 1:31.75 1:35.21 1:37.06 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | BOGUSZ, Marcin LENKIEWICZ, Kacper OLEWNICZAK, Maciej TOPP, Filip BETA, Szymon PAJKOWSKI, Franciszek | 05 05 05 06 05 05 | Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 1:38.89 1:38.08 1:37.25 1:37.28 1:38.40 1:38.96 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ORACZ, Franciszek KSIĄŻCZYK, Jakub KRAWCZYK, Karol KARPINSKI, Filip KASZEWIAK, Jakub KAMIŃSKI, Bartosz | 05 06 05 05 05 06 | Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKS Piaseczno Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 1:45.00 1:44.25 1:39.79 1:41.98 1:44.95 1:45.82 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | GWIZDAK, Mateusz WENERSKI, Eryk STAROWIEYSKI, Michał GLIŃŚKI, Oskar ŁAZNOWSKI, Anatol SOCHA, Maciej | 06 05 05 06 06 05 | Ukp Polonia Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Szesnastka | 1:48.46 1:47.92 1:46.21 1:47.54 1:48.37 1:48.55 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | SZOSTAK, Piotr DARKOWSKI, Antoni URBAŃCZYK, Jeremi RELUGA, Ignacy MACHEL, Piotr STAROŃ, Franek | 06 06 06 05 06 05 | UKS Szesnastka Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów | 1:52.90 1:51.23 1:49.28 1:49.30 1:52.32 1:53.56 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ARKUTOWSKI, Patryk MAJEWSKI, Kacper RADOMSKI, Filip KALOTA, Maciej ŁUKASIAK, Maciej KUCHARSKI, Mateusz | 05 06 06 05 06 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS V Łomianki Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Szesnastka | 1:55.53 1:54.90 1:54.08 1:54.48 1:55.09 1:56.88 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | STAWICKI, Filip JUCHNO, Mikołaj LIS, Tomasz PORĘBSKI, Maciej HOLDENMAJER, Cezary GUTMAŃSKI, Franciszek | 06 05 05 06 05 06 | Ukp Polonia Warszawa MKS Piaseczno Buks Warszawa UKS Szesnastka UKS Szesnastka Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 1:59.03 1:58.42 1:57.34 1:57.76 1:58.76 1:59.41 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KACZANOWSKI, Antoni KOWALCZYK, Stanisław BIEŃ, Stanisław STANKIEWICZ, Eryk KAŁAN, Mateusz WIELOGÓRSKI, Piotr | 06 06 06 05 05 06 | KS 1 Ożarów Mazowiecki UKS Szesnastka UKS G-8 Bielany Warszawwa Ukp Polonia Warszawa UKS V Łomianki Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 2:05.32 2:01.45 1:59.91 2:01.40 2:05.28 2:05.66 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | MASTALERCZUK, Mateusz SZYMCZAK, Bartłomiej PERŁOWSKI, Jan RYCHLEWSKI, Radosław MACIĄG, Alan MAKSYMOWICZ, Karol | 06 06 05 06 06 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Pirania Targówek KS 1 Ożarów Mazowiecki | NT 2:15.42 2:06.70 2:09.88 2:36.11 NT |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PIOTROWSKI, Rafał SZEWCZYK, Wojciech PATEJKO, Kamil CHLOUPEK, Joseph GRZELEWSKI, Andrzej BINKOWSKI, Aleksander | 06 06 06 06 05 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów Buks Warszawa Buks Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew KASJANIUK, Maksymilian BIELECKI, Sambor JAROSŁAWSKI, Maciej KUBICKI, Konstanty BOGATYRIOW, Grigorij | 06 06 05 06 06 06 | UKS Pirania Targówek Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Ochota Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Ukp Polonia Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | CYBULSKI, Zbigniew MIELCARZ, Łukasz RAKUŚ, Rafał STARZYŃSKI, Franciszek SZYDA, Szymon EROMIN, Jan | 06 05 06 06 06 06 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Pirania Targówek Buks Warszawa UKS Szesnastka Buks Warszawa Buks Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | DOLECKI, Borys URBAŃSKI, Maciej GROTKOWSKI, Adam ŻEBROWSKI, Jan RUTKOWSKI, Franciszek WARDAWA, Kacper | 06 06 06 06 06 05 | Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS Victoria Józefów Buks Warszawa MKP Warszawianka UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 14 z 14 |
1 2 3 4 5 | RUTKOWSKI, Igor KĘPKIEWICZ, Mateusz NESSEL, Bartosz SAWICKI, Vincent KSIĄŻEK, Maksymilian | 06 05 06 06 06 | Buks Warszawa Uks Pingwiny Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 21.10.2016 - 11:36 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PRZYBYLSKA, Maja SAMORAJ, Oliwia OLKOWSKA, Laura APANAS, Karolina WOLSKA, Pola TOMCZYK, Karolina | 05 05 05 05 05 05 | UKS 307 Warszawa Mokotów MKS Piaseczno Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka UKS Jagiellonka UKS Victoria Józefów | 2:44.44 2:41.09 2:30.36 2:31.10 2:41.54 2:45.11 |
Seria 2 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra PUCUŁA, Maja OZIMEK, Magda SZLENDAK, Olga GÓRSKA, Zofia SELMOWICZ, Natalia | 06 05 05 06 05 05 | MKP Warszawianka UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKP Warszawianka | 2:50.84 2:49.05 2:47.61 2:48.97 2:49.10 2:50.93 |
Seria 3 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | BIEŃCZYK, Hanna SKALIŃSKA, Ewa WILANOWSKA, Karina SÓJKA, Eliza GRABISZEWSKA, Maja GOLJASZ, Eliza | 05 05 06 05 05 05 | UKS 307 Warszawa Mokotów MKS Piaseczno UKS Jagiellonka Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa UKS Victoria Józefów | 2:56.79 2:55.36 2:51.77 2:54.86 2:55.71 2:56.83 |
Seria 4 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KOBER, Imisława SKWARCZYŃSKA, Helena KOCZYK, Wiktoria DRYNKOWSKA, Lena STAROŃ, Aniela DAYKOLA, Natalia | 05 05 05 06 06 05 | KS Feniks Ozarów Mazowiecki Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów | 2:59.47 2:58.94 2:57.36 2:58.52 2:58.99 3:01.16 |
Seria 5 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | WALCZAK, Barbara ZAWADA, Malwina OSIAK, Julia OLECKA, Amelia ROGALSKA, Malgorzata BIELIŃSKA, Weronika | 06 05 06 05 06 06 | UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno MKP Warszawianka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów | 3:04.06 3:02.91 3:01.19 3:01.93 3:03.19 3:04.48 |
Seria 6 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | PASIEROWSKA, Wiktoria PINDOR, Zofia MACIOSZEK, Maria KNAPIK, Amelia GROMEK, Zuzanna BAŚCIUK, Martyna | 05 05 06 06 05 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa MKS Ochota Warszawa MKS Ochota Warszawa UKS Victoria Józefów UKS MANTA Warszawa Włochy | 3:07.18 3:06.69 3:06.01 3:06.13 3:06.86 3:08.03 |
Seria 7 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | GLIŃSKA, Alicja OLEKSIUK, Krystyna SOBCZAK, Zofia HOJKA, Estera KONOWROCKA, Martyna RUCIŃSKA, Helena | 05 05 06 05 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy UKS Jagiellonka Buks Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów MKP Warszawianka | 3:15.87 3:13.29 3:09.65 3:13.03 3:13.70 3:16.57 |
Seria 8 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | RZUCEK, Wiktoria WIŚNIEWSKA, Maja PASZCZUK, Hanna JABŁOŃSKA, Paulina RACHWAŁ, Amelia SEDLIN, Zofia | 05 05 06 06 05 06 | Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów | 3:22.77 3:19.68 3:16.94 3:19.10 3:19.70 3:23.11 |
Seria 9 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | ŚWIETLIK, Melania KUCHARCZYK, Amelia DOBROWOLSKA, Pola JARZEMSKA, Aleksandra DOBRUCKA, Maja JAWORSKA, Zofia | 06 06 06 06 06 05 | MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 3:43.90 3:31.41 3:24.32 3:30.51 3:36.87 3:46.10 |
Seria 10 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | KOBYLARCZYK, Kornelia BLACHARSKA, Małgorzata HOLC, Amelia IZBICKA, Dominika BUCZEK, Julianna MARCINIAK, Maja | 06 06 06 06 06 06 | UKS Pirania Targówek UKS Szesnastka UKS Pirania Targówek UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKS Piaseczno | NT NT 3:54.62 3:55.79 NT NT |
Seria 11 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | NOWAK, Monika KACAR, Melis STAWICKA, Julia SIENKIEWICZ, Natalia ZGORZALEK, Gabriela PRACZ, Wiktoria | 06 06 05 05 05 06 | MKS Ochota Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 12 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | JAROSZ, Julia MROZIŃSKA, Marianna HASIUK, Anasazja DOBOSIEWICZ, Marta MICHALIK, Julia MĄTEWSKA, Zofia | 06 06 06 06 06 06 | MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów UKS MANTA Warszawa Włochy Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Piaseczno | NT NT NT NT NT NT |
Seria 13 z 14 |
1 2 3 4 5 6 | MURAS, Oliwia MILCZAREK, Alicja PAWLIK, Julia ORLIŃSKA, Monika GRABISZEWSKA, Martyna BANAŚ, Dominika | 06 06 06 05 05 06 | UKS 307 Warszawa Mokotów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 14 z 14 |
2 3 4 | GAJCY, Gajcy BOROWIECKA, Aleksandra KOBYLARCZYK, Klara | 05 06 06 | Ukp Polonia Warszawa MKP Warszawianka UKS Pirania Targówek | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 21.10.2016 - 12:31 | Chłopców, 200m dowolny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | FRONCZAK, Antoni ŁUCJANEK, Piotr ZAWADZKI, Marek PAWŁOWSKI, Michał OLEWNICZAK, Maciej BARNAS, Maksymilian | 06 05 05 05 05 05 | UKS Jagiellonka MKS Ochota Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS V Łomianki UKS Jagiellonka Buks Warszawa | 2:33.43 2:27.29 2:24.20 2:24.22 2:31.08 2:33.74 |
Seria 2 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | OKOŃ, Maksymilian HANDZLIK, Mateusz BOLEK, Stanisław KUCHARCZYK, Paweł PTAK, Jan TRYDULSKI, Oskar | 05 06 05 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKP Warszawianka Ukp Polonia Warszawa UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 2:38.29 2:38.07 2:33.75 2:37.22 2:38.18 2:38.33 |
Seria 3 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | BRZÓSKA, Jan KOZŁOWSKI, Stanisław BACHANEK, Jakub RÓŻYCKI, Szymon WENERSKI, Eryk TKACZ, Wiktor | 06 05 06 05 05 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Jagiellonka Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Piaseczno | 2:43.88 2:41.69 2:40.37 2:41.48 2:41.96 2:43.90 |
Seria 4 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | PAWLIKOWSKI, Jan GOŁYŃSKI, Michał BETA, Szymon CZARNECKI, Igor PAJKOWSKI, Franciszek TELECHOWSKI, Bartosz | 05 05 05 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka | 2:46.65 2:44.98 2:44.53 2:44.76 2:45.31 2:47.26 |
Seria 5 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | BODNAR, Mikołaj TARCZYŃSKI, Kamil BROGOSZ, Bartosz SZYMANEK, Jakub SMOLIŃSKI, Filip BARCHWIC, Jakub | 05 05 05 06 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy | 2:49.12 2:48.33 2:48.05 2:48.11 2:48.66 2:49.33 |
Seria 6 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | MALCZEWSKI, Szymon SZEWCZYK, Wojciech LENKIEWICZ, Kacper HRYCAN, Michał BRZOZOWSKI, Bartosz TOPP, Filip | 05 06 05 06 06 06 | UKS MANTA Warszawa Włochy UKS Victoria Józefów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 2:54.34 2:52.13 2:49.49 2:50.99 2:53.40 2:54.76 |
Seria 7 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | SKRZECZ, Piotr DZIEWGUĆ, Benjamin RELUGA, Ignacy ZIELIŃSKI, Szymon KSIĄŻCZYK, Jakub MRÓWCZYŃSKI, Daniel | 05 05 05 05 06 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa | 2:57.76 2:57.29 2:55.18 2:56.09 2:57.31 2:59.12 |
Seria 8 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | OLESZCZUK, Mateusz LIS, Tomasz JABLONSKI, Maksymilian ZAJĄC, Kacper LUBOIŃSKI, Jakub SOKOŁOWSKI, Dawid | 06 05 05 05 06 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 3:02.89 3:01.77 2:59.42 3:00.76 3:02.72 3:03.10 |
Seria 9 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | GROCHOWSKI, Jan ORZĘCKI, Aleksander ABD EL RAZEK, Kamil SZEWCZYK, Roch STANISZEWSKI, Jakub CZAJA, Hubert | 05 05 05 05 06 05 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka Ukp Polonia Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów | 3:07.71 3:04.06 3:03.10 3:03.87 3:06.46 3:08.32 |
Seria 10 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KŁODA, Tymon MILDE, Mateusz WIŚNIEWSKI, Maksym FILIPIUK, Krzysztof MASTALERZ, Filip BOJARSKI, Ignacy | 05 05 05 06 05 05 | UKS Victoria Józefów Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów UKS Victoria Józefów UKS MANTA Warszawa Włochy | 3:15.45 3:12.32 3:09.51 3:09.90 3:14.04 3:16.25 |
Seria 11 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | GROTKOWSKI, Adam BIEŃ, Stanisław PAPIERNIK, Mateusz STAROWIEYSKI, Michał ROMANOW, Piotr CZERNIAK-CZYŻNIAK, Tomasz | 06 06 05 05 05 06 | UKS Victoria Józefów UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS V Łomianki MKS Ochota Warszawa | 3:23.40 3:23.05 3:16.35 3:20.01 3:23.11 3:25.01 |
Seria 12 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KUBIAK, Olivier OLCHOWIK, Jan URBAŃCZYK, Jeremi CHLOUPEK, Joseph WÓJS-ZIARKO, Karol KĘPKA, Antoni | 06 05 06 06 06 05 | UKS G-8 Bielany Warszawwa MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Victoria Józefów MKP Warszawianka UKS Victoria Józefów | 3:32.82 3:27.47 3:25.61 3:26.17 3:30.28 3:33.71 |
Seria 13 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | GUTMAŃSKI, Franciszek WOŁOWSKI, Julian KAMIŃSKI, Jan KORNACKI, Hubert ARKUTOWSKI, Patryk PATEJKO, Kamil | 06 05 05 06 05 06 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKP Warszawianka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Victoria Józefów | 3:44.02 3:38.86 3:34.11 3:37.87 3:42.03 3:44.03 |
Seria 14 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | GAWLIK, Kacper CIBOROWSKI, Dominik BETTAS, Francesco WRONA, Maciej STRZAŁKOWSKI, Piotr SURAL, Bartosz | 06 06 06 06 06 06 | UKS Jagiellonka MKP Warszawianka UKS Jagiellonka MKP Warszawianka MKP Warszawianka UKS Jagiellonka | 4:15.43 4:00.99 3:46.52 3:57.60 4:12.99 NT |
Seria 15 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew NIEWIŃSKI, Mateusz WALEWSKI, Marcel BIELECKI, Sambor ZASZTOWT, Robert KORCZYC, Jan | 06 06 06 05 06 05 | UKS Pirania Targówek MKP Warszawianka UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 16 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | KOZIŃSKI, Jan RUTKOWSKI, Franciszek ŁUKASIAK, Maciej DARKOWSKI, Antoni KAZUKIEWICZ, Daniel SIEMCZYK, Michał | 06 06 06 06 06 06 | UKS Szesnastka MKP Warszawianka Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 17 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | MOKROSIŃSKI, Kajetan GÓRKA, Oliwier OKRASA, Maksymilian SZCZĘSNY, Stanisław MACIĄG, Alan GŁASEK, Antoni | 05 05 06 05 06 06 | UKS MANTA Warszawa Włochy UKS G-8 Bielany Warszawwa MKS Piaseczno UKS V Łomianki UKS Pirania Targówek MKP Warszawianka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 18 z 19 |
1 2 3 4 5 6 | EROMIN, Jan PTASZYŃSKI, Łukasz RUTKOWSKI, Igor BUCKI, Jan ŁAZNOWSKI, Anatol ŁACIAK, Antoni | 06 06 06 06 06 06 | Buks Warszawa UKS MANTA Warszawa Włochy Buks Warszawa Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 19 z 19 |
2 3 4 | MIELCARZ, Łukasz JAROSŁAWSKI, Maciej NOSAL, Łukasz | 05 06 06 | UKS Pirania Targówek MKS Ochota Warszawa MKP Warszawianka | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 21.10.2016 - 13:46 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | LASECKA, Anna WOLSKA, Pola KRAWCZYK, Maja OLKOWSKA, Laura TOMCZYK, Karolina KOPICZYŃSKA, Karolina | 05 05 05 05 05 05 | UKS 307 Warszawa Mokotów UKS Jagiellonka Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Victoria Józefów UKS G-8 Bielany Warszawwa | 3:07.85 2:58.31 2:49.42 2:54.68 3:07.07 3:15.86 |
Seria 2 z 2 |
1 2 3 4 5 6 | STAWICKA, Julia WESOŁOWSKA, Oliwia KLECZEK, Maria IWANOWICZ, Joanna JÓŹWIAK, Jagoda SZOK, Wiktoria | 05 05 05 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa MKS Piaseczno MKS Piaseczno UKS Szesnastka Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKS Ochota Warszawa | NT 3:26.16 3:19.25 3:24.89 3:40.71 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 21.10.2016 - 13:54 | Chłopców, 200m grzbietowy | 11 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | OSADCZUK, Bogdan GALICKI, Kajetan KOSOBUDZKI, Cezary ZAWADZKI, Marek CZARNECKI, Igor TRYDULSKI, Oskar | 05 05 05 05 05 05 | UKS Victoria Józefów Buks Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | 2:59.42 2:58.90 2:41.09 2:48.25 2:59.32 3:00.11 |
Seria 2 z 4 |
1 2 3 4 5 6 | TARCZYŃSKI, Kamil PTAK, Jan CZEREDYS, Eryk BROGOSZ, Bartosz ŻMUDA, Wiktor SOBIESZEK, Franciszek | 05 05 05 05 05 05 | UKS Jagiellonka Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka Uks,,Żoliborz'' Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa MKS Piaseczno | NT 3:14.11 3:01.62 3:09.60 3:23.19 NT |
Seria 3 z 4 |
2 3 4 5 | OKOŃ, Maksymilian SMOLIŃSKI, Filip SOKÓLSKI, Antek RÓŻYCKI, Szymon | 05 05 05 05 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT NT NT NT |
Seria 4 z 4 |
2 3 4 | MIELCARZ, Łukasz KALOTA, Maciej BODNAR, Mikołaj | 05 05 05 | UKS Pirania Targówek UKS V Łomianki Uks Gim 92 Ursynów Warszawa | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 25 21.10.2016 - 14:10 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa 1 UKS G-8 Bielany Warszawwa 2 UKS G-8 Bielany Warszawwa 1 UKS G-8 Bielany Warszawwa 3 UKS G-8 Bielany Warszawwa 3 UKS Victoria Józefów 1 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów | 2:27.00 2:15.00 2:11.00 2:11.00 2:25.00 2:28.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | UKS Victoria Józefów 1 Uks Gim 92 Ursynów Warszawa 2 UKS G-8 Bielany Warszawwa 1 Buks Warszawa 1 Ukp Polonia Warszawa 1 BUKS I | UKS Victoria Józefów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS G-8 Bielany Warszawwa Buks Warszawa Ukp Polonia Warszawa Buks Warszawa | 2:35.00 2:33.00 2:30.00 2:30.00 2:34.00 2:37.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | BUKS II GALARETKI Z CUKREM MKS Piaseczno 1 MKP Warszawianka 1 MKS Piaseczno 2 Uks,,Żoliborz'' Warszawa 1 | Buks Warszawa UKS Szesnastka MKS Piaseczno MKP Warszawianka MKS Piaseczno Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 3:00.00 2:54.00 2:42.91 2:52.00 2:57.35 3:00.00 |
Seria 4 z 5 |
2 3 4 5 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa 2 KS 1 Ożarów MKS Piaseczno 3 Ukp Polonia Warszawa 1 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa KS 1 Ożarów Mazowiecki MKS Piaseczno Ukp Polonia Warszawa | 3:30.00 3:00.00 3:02.31 NT |
Seria 5 z 5 |
2 3 4 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa 1 UKS JAGIELLONKA II Uks,,Żoliborz'' Warszawa 2 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Jagiellonka Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 26 21.10.2016 - 14:28 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 - 11 lat Lista startowa |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa 1 Uwaga Płynie Praga UKS G-8 Bielany Warszawwa 2 UKS G-8 Bielany Warszawwa 1 UKS G-8 Bielany Warszawwa 4 UKS Victoria Józefów 1 | Uks Gim 92 Ursynów Warszawa UKS Jagiellonka UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS G-8 Bielany Warszawwa UKS Victoria Józefów | 2:25.00 2:22.00 2:10.00 2:15.00 2:22.00 2:30.00 |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Ukp Polonia Warszawa 1 UKS Victoria Józefów 1 Uks Gim 92 Ursynów Warszawa 2 Uks Gim 92 Ursynów Warszawa 3 BUKS I ,,1"Ozarow Mazowiecki 1 | Ukp Polonia Warszawa UKS Victoria Józefów Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Buks Warszawa ,,1"Ozarow Mazowiecki | 2:38.00 2:35.00 2:30.00 2:33.00 2:37.00 2:40.00 |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | MKP Warszawianka 1 MKS Piaseczno 1 Buks Warszawa 1 Uks Gim 92 Ursynów Warszawa 4 Uks,,Żoliborz'' Warszawa 1 Buks Warszawa 1 | MKP Warszawianka MKS Piaseczno Buks Warszawa Uks Gim 92 Ursynów Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa Buks Warszawa | 2:50.00 2:44.70 2:40.00 2:40.00 2:50.00 2:50.00 |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa 2 DZIKIE TORPEDY KS 1 Ożarów BUKS II BUKS III Uks,,Żoliborz'' Warszawa 1 | Uks,,Żoliborz'' Warszawa UKS Szesnastka KS 1 Ożarów Mazowiecki Buks Warszawa Buks Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | 3:15.00 3:00.00 3:00.00 3:00.00 3:10.00 NT |
Seria 5 z 5 |
2 3 4 5 | UKS JAGIELLONKA II Ukp Polonia Warszawa 2 Ukp Polonia Warszawa 1 Uks,,Żoliborz'' Warszawa 2 | UKS Jagiellonka Ukp Polonia Warszawa Ukp Polonia Warszawa Uks,,Żoliborz'' Warszawa | NT NT NT NT |