Grand Prix WMOZP roczniki 2007 - II runda Warszawa, 7.4.2017 |
Konkurencja 1 07.04.2017 - 9:15 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | ŚCIBIOREK, Dominika MACIEJEWSKA, Antonina BROJANOWSKA, Natalia MICHALSKA, Pola OLBRYŚ, Katarzyna PŁOCHARSKA, Melisa | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKP Polonia G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS SKALAR W-wa | 43.51 40.90 39.34 39.52 43.32 44.09 |
Seria 2 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | IWIŃSKA, Elżbieta ŁAPACZ, Hanna TCHÓRZEWSKA, Magdalena GRZEGORZEWSKA, Julia GOŁYŃSKA, Nikola ORASZEK, Karolina | 07 07 07 07 07 07 | Buks UKS Szesnastka UKS JAGIELLONKA Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa UKP Polonia | 45.45 44.77 44.45 44.73 45.33 45.51 |
Seria 3 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | JĘDRKIEWICZ, Klara SZCZYGLAK, Julia SZERSZEŃ, Martyna BOGUCKA, Julia BUJAK, Iga DROZDOWSKA, Ines | 07 07 07 07 07 07 | UKS Victoria Józefów UKS JAGIELLONKA Warszawa G-8 Bielany Warszawa Uks Pingwiny G-8 Bielany Warszawa UKP Polonia | 47.15 46.09 45.55 45.57 46.30 48.14 |
Seria 4 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | KĄKOLEWSKA, Hanna CIESIOŁKA, Zuzanna TOMKIEL, Anna OSTASZEWSKA, Amelia PARDO, Wiktoria DROZDOWSKA, Zuzanna | 07 07 07 07 07 07 | Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Szesnastka UKP Polonia UKS SKALAR W-wa UKS JAGIELLONKA Warszawa Buks | 51.19 49.94 48.53 48.90 50.70 51.57 |
Seria 5 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | BORUCKA, Klara WENERSKA, Julia WIŚNIEWSKA, Oliwia LASOCKA, Martyna WIECKOWSKA, Hanna WYCZOŁEK, Zofia | 07 07 07 07 07 07 | UKS V Łomianki Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS SKALAR W-wa UKS JAGIELLONKA Warszawa G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa | 52.77 52.32 52.09 52.20 52.36 52.96 |
Seria 6 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WŁODARKIEWICZ, Weronika PATER, Emilia HABROWICZ, Ewa KISŁOW, Paulina SZYMCZAK, Monika GROMADKA, Zuzanna | 07 07 07 07 07 07 | UKS Pirania Targówek Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Szesnastka Buks UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS V Łomianki | 54.55 53.57 53.36 53.36 54.15 54.71 |
Seria 7 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | MARCINIAK, Kornelia JESIOTR, Gabriela SUDOMIR, Maria OLSZEWSKA, Julia MIKOŁAJCZUK, Maria ZAREMBA, Małgorzata | 07 07 07 07 07 07 | Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Victoria Józefów Uks Pingwiny UKS JAGIELLONKA Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Pirania Targówek | 56.35 55.24 54.96 55.23 55.64 56.64 |
Seria 8 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | NOWOGRÓDZKA, Natalia KOPYTEK, Daria STONOGA, Maria KĘPSKA, Julia MARCZAK, Wiktoria KRAKOWSKA, Alicja | 07 07 07 07 07 07 | UKS V Łomianki UKS Żoliborz UKS Victoria Józefów UKS Żoliborz Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | 1:03.47 1:02.21 58.95 1:00.17 1:02.77 1:03.74 |
Seria 9 z 11 |
1 2 3 4 5 6 | WASILUK, Oliwia GOLĘDZINOWSKA, Amelia ZAHOROWSKA, Matylda KUSZCZYK, Zuzanna POPOACA, Maya BRAUN, Zofia | 07 07 07 07 07 07 | UKS Pirania Targówek Uks Pingwiny UKP Polonia Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Żoliborz UKS Szesnastka | NT 1:08.92 1:04.01 1:06.73 1:09.79 NT |
Seria 10 z 11 |
1 2 3 4 5 | BORTLISZ, Wiktoria CICHOSZ, Oliwia NOWAK, Oliwia DZBAŃSKA, Marcelina WARSZAWSKA-ZAWISZA, Zofia | 07 07 07 07 07 | Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Ks "1" Ożarów Mazowiecki UKS Żoliborz | NT NT NT NT NT |
Seria 11 z 11 |
2 3 4 | SKRZYPEK, Aleksandra ZGORZAŁEK, Weronika KRZEPIŃSKA, Alicja | 07 07 07 | UKS Żoliborz Buks Ks "1" Ożarów Mazowiecki | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 07.04.2017 - 9:31 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | GARWULEWSKI, Bartłomiej TOBIASZ, Kacper MIŁKOWSKI, Mikołaj ŻEBROWSKI, Jan WOLSKI, Michał KOZŁOWSKI, Iwo | 07 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Śródmiejski UKS Polna Warszawa Buks UKS SKALAR W-wa UKP Polonia | 42.09 41.65 37.44 40.90 41.90 42.14 |
Seria 2 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | SŁAWIŃSKI, Jakub EROMIN, Jan MRUGAŁA, Michał DUBLEWSKI, Jakub RESZKA, Jakub STAWIARSKI, Oskar | 07 07 07 07 07 07 | UKS Victoria Józefów Buks Buks G-8 Bielany Warszawa UKS SKALAR W-wa UKS JAGIELLONKA Warszawa | 42.89 42.28 42.18 42.18 42.34 43.17 |
Seria 3 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | CYGAŃSKI, Krzysztof SLESIK, Oskar NESSEL, Bartosz WÓJCIAK, Oliwier JANKOWSKI, Jakub WĄSIAKOWSKI, Sebastian | 07 07 07 07 07 07 | Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Nowodworski OSiR Buks UKS V Łomianki UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa | 44.01 43.87 43.54 43.55 43.88 44.03 |
Seria 4 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KRÓLIK, Szymon MAGDZIŃSKI, Kacper KOSOBUDZKI, Aleksander ANTOSIK, Kacper NAWARA, Kacper KOCHAN, Aleksander | 07 07 07 07 07 07 | UKP Polonia G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa MKS Piaseczno | 45.31 44.86 44.33 44.77 45.26 45.62 |
Seria 5 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KAZANOWSKI, Dominik KOPICZYŃSKI, Maciej RAHMAN, Maximilian CUR, Kacper TARCZYŃSKI, Mateusz RING, Michał | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | 47.29 46.44 45.87 45.94 46.83 47.75 |
Seria 6 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | BABIK, Borys SAŁBUT, Oskar MŁYNKIEWICZ, Kacper ADAMOWSKI, Ignacy KULCZAK, Paweł DUBRAWSKI, Franciszek | 07 07 07 07 07 07 | UKS SKALAR W-wa Buks UKS SKALAR W-wa Buks UKS SKALAR W-wa UKS Pirania Targówek | 49.09 48.68 47.89 48.65 48.90 50.68 |
Seria 7 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | PUTEK, Patryk JARZĄBSKI, Wiktor KĘPIŃSKI, Patryk KIESZCZYŃSKI, Stanisław NALEŻYTY, Bartłomiej NIEPORĘCKI, Błażej | 07 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa UKS Victoria Józefów Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKP Polonia Śródmiejski UKS Polna Warszawa | 51.19 51.11 51.07 51.09 51.18 51.34 |
Seria 8 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | TARCZYŃSKI, Jakub ZAKRZEWSKI, Sebastian BULKIN, Igor SOWA, Bruno BOJCZUK, Kacper TRYBUS, Łukasz | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Nowodworski OSiR UKP Polonia UKS JAGIELLONKA Warszawa UKP Polonia | 52.30 51.49 51.39 51.43 51.85 52.34 |
Seria 9 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | PRZEDWORSKI, Aleksander SMOLEŃSKI, Mikołaj MASZARO, Jan LEWIŃSKI, Kamil STAŃCZAK, Stanisław BIAŁOWĄS, Jan | 07 07 07 07 07 07 | UKS Pirania Targówek UKS Pirania Targówek MKS Piaseczno UKS V Łomianki Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Żoliborz | 52.74 52.52 52.36 52.51 52.68 53.18 |
Seria 10 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | ŁEBKOWSKI, Marek GNIADO, Maciej BARCIŃSKI, Natan KOSTRZANOWSKI, Kacper STAŻYŃSKI, Szymon TOMECKI, Filip | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa UKP Polonia UKS Victoria Józefów | 54.72 53.95 53.53 53.92 54.20 54.76 |
Seria 11 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KOWALCZYK, Patryk KULIK, Franciszek PATUCHA, Stanisław GRECZKOWSKI, Aleksander BURCZYŃSKI, Jerzy SOKOŁOWSKI, Dawid | 07 07 07 07 07 07 | Buks Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKP Polonia UKS Żoliborz UKS Pirania Targówek Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | 56.88 55.63 54.95 55.46 55.96 57.02 |
Seria 12 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | MELONOWSKI, Konstanty MAKOWSKI, Oskar WYSZYŃSKI, Mateusz DOBRZYŃSKI, Robert JARCZEWSKI, Stanisław SIELEWICZ, Krzysztof | 07 07 07 07 07 07 | UKS V Łomianki UKS Victoria Józefów UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Victoria Józefów UKP Polonia UKP Polonia | 1:01.62 58.71 57.19 57.38 59.27 1:02.34 |
Seria 13 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | TRZCIŃSKI, Krzysztof OSAK, Jan SIELIŃSKI, Wiktor LYSIK, Piotr RUDYK, Filip NIEDBALSKI, Tomasz | 07 07 07 07 07 07 | Śródmiejski UKS Polna Warszawa UKS Żoliborz UKS V Łomianki UKS Żoliborz UKS Szesnastka Śródmiejski UKS Polna Warszawa | NT 1:04.30 1:02.80 1:03.08 1:04.32 NT |
Seria 14 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | ŻEBROWKI, Piotr BIENIECKI, Stefan ZIOŁECKI, Beniamin SZYMAŃSKI, Mateusz DOLECKI, Borys REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz | 07 07 07 07 07 07 | Buks UKP Polonia UKP Polonia UKS V Łomianki Buks UKP Polonia | NT NT NT NT NT NT |
Seria 15 z 15 |
1 2 3 4 5 6 | KULESZA, Jakub WOŚ, Aleksander ŁODZIŃSKI, Andrzej ŻĘGOTA, Igor KARCZEWSKI, Bartosz PICHŁACZ, Michał | 07 07 07 07 07 07 | UKP Polonia Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa G-8 Bielany Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Victoria Józefów | NT NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 07.04.2017 - 9:53 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GRZEGORZEWSKA, Julia OLBRYŚ, Katarzyna MICHALSKA, Pola BROJANOWSKA, Natalia MURAS, Nina ŁAPACZ, Hanna | 07 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów UKS Szesnastka | 44.68 42.42 38.69 39.32 43.41 45.92 |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | GROMADKA, Zuzanna WILCZKO, Kamila ORASZEK, Karolina CIECHANOWSKA, Aleksandra PRZYBYLSKA, Oliwia TABOR, Antonina | 07 07 07 07 07 07 | UKS V Łomianki MKS Piaseczno UKP Polonia UKS 307 Warszawa Mokotów MKS Piaseczno MKS Piaseczno | 53.70 49.71 46.17 49.52 50.45 55.76 |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | NOWOGRÓDZKA, Natalia WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana SADŁOWSKA, Anna ZIMOCH, Zuzanna MARCINIAK, Kornelia DROZDOWSKA, Ines | 07 07 07 07 07 07 | UKS V Łomianki Buks UKS Żoliborz Ks "1" Ożarów Mazowiecki Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKP Polonia | NT NT 55.96 NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KRAKOWSKA, Alicja KĄKOLEWSKA, Hanna KAMIŃSKA, Maria MARCZAK, Wiktoria KUSZCZYK, Zuzanna WYCZOŁEK, Zofia | 07 07 07 07 07 07 | Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Szesnastka Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | DREGER, Gabriela JĘDRKIEWICZ, Klara FILIPOWICZ, Barbara MACIEJEWSKA, Antonina 02314 BAKUN, Maja MIKOŁAJCZUK, Maria | 07 07 07 07 07 07 | UKS 307 Warszawa Mokotów UKS Victoria Józefów UKS 307 Warszawa Mokotów UKP Polonia UKS Żoliborz Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6 |
1 2 3 4 5 | PARDO, Wiktoria CISEK, Olga CICHOSZ, Oliwia BORTLISZ, Wiktoria WASILUK, Oliwia | 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Żoliborz Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Pirania Targówek | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 07.04.2017 - 10:02 | Chłopców, 50m motylkowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SITKIEWICZ, Bogusz CIECHANOWSKI, Stanisław MIŁKOWSKI, Mikołaj EROMIN, Jan JABŁOŃSKI, Jakub SLESIK, Oskar | 07 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów Śródmiejski UKS Polna Warszawa Buks Buks Nowodworski OSiR | 44.05 41.73 35.29 38.87 43.39 46.09 |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MAŁECKI, Mikołaj BURCZYŃSKI, Jakub ŻEBROWSKI, Jan ORACZ, Stanisław JAKUBAS, Tomasz JANKOWSKI, Jakub | 07 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Buks Buks UKS Szesnastka UKS JAGIELLONKA Warszawa | 47.91 47.43 46.16 46.34 47.62 47.92 |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | DOLECKI, Borys BARYŁKA, Wojciech TOBIASZ, Kacper TARCZYŃSKI, Jakub ZIOŁECKI, Beniamin DUBLEWSKI, Jakub | 07 07 07 07 07 07 | Buks Buks G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa UKP Polonia G-8 Bielany Warszawa | 52.11 50.40 48.31 49.70 51.11 52.45 |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | URBAŃCZYK, Julian SOWA, Bruno BULKIN, Igor KOPICZYŃSKI, Maciej CHMILELEWSKI, Franciszek SZYMAŃSKI, Mateusz | 07 07 07 07 07 07 | UKS Żoliborz UKP Polonia Nowodworski OSiR G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS V Łomianki | 58.75 53.98 52.49 52.56 54.96 1:01.63 |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | RING, Michał MELONOWSKI, Konstanty KULIK, Franciszek NALEŻYTY, Bartłomiej ŁUKAWSKI, Tomasz KĘPIŃSKI, Patryk | 07 07 07 07 07 07 | Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS V Łomianki Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKP Polonia Śródmiejski UKS Polna Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | NT NT 1:04.73 NT NT NT |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | SOKOŁOWSKI, Dawid BARSZCZ, Maciej SŁAWIŃSKI, Jakub SIELIŃSKI, Wiktor PODGÓRSKI, Aleksander STAWIARSKI, Oskar | 07 07 07 07 07 07 | Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Szesnastka UKS Victoria Józefów UKS V Łomianki UKS Żoliborz UKS JAGIELLONKA Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7 |
2 3 4 | LEWIŃSKI, Kamil STAŃCZAK, Stanisław TROJAN, Stefan | 07 07 07 | UKS V Łomianki Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Żoliborz | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 07.04.2017 - 10:12 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | PIECKOWSKA, Ada OSTASZEWSKA, Amelia BÓBSKA, Bianka PŁOCHARSKA, Melisa BRAUN, Zofia SZCZYGLAK, Julia | 07 07 07 07 07 07 | UKS Szesnastka UKS SKALAR W-wa Buks UKS SKALAR W-wa UKS Szesnastka UKS JAGIELLONKA Warszawa | 2:07.44 1:49.87 1:45.20 1:46.78 1:56.43 NT |
Seria 2 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KRZEPIŃSKA, Alicja POPOACA, Maya PRZYBYLSKA, Oliwia OLSZEWSKA, Julia LASOCKA, Martyna ZGORZAŁEK, Weronika | 07 07 07 07 07 07 | Ks "1" Ożarów Mazowiecki UKS Żoliborz MKS Piaseczno UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Buks | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | MACIEJEWSKA, Antonina SADŁOWSKA, Anna DZBAŃSKA, Marcelina WARSZAWSKA-ZAWISZA, Zofia SIDORCZUK, Jagna GOLĘDZINOWSKA, Amelia | 07 07 07 07 07 07 | UKP Polonia UKS Żoliborz Ks "1" Ożarów Mazowiecki UKS Żoliborz UKS Żoliborz Uks Pingwiny | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | GRZEGORZEWSKA, Julia SZERSZEŃ, Martyna NOWAK, Oliwia WENERSKA, Julia BROJANOWSKA, Natalia HABROWICZ, Ewa | 07 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | GOŁYŃSKA, Nikola TCHÓRZEWSKA, Magdalena DUDZIŃSKA, Oliwia STONOGA, Maria IGNACZAK, Julia JESIOTR, Gabriela | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa MKS Piaseczno UKS Victoria Józefów MKS Piaseczno UKS Victoria Józefów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 7 |
1 2 3 4 5 6 | KĘPSKA, Julia KALETA, Laura BORUCKA, Klara WIECKOWSKA, Hanna GAWRON, Antonina FIGURSKA, Paula | 07 07 07 07 07 07 | UKS Żoliborz UKS Żoliborz UKS V Łomianki G-8 Bielany Warszawa UKP Polonia G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 7 |
2 3 4 5 | MATERKA, Laila SKRZYPEK, Aleksandra PATER, Emilia SOBCZAK, Antosia | 07 07 07 07 | UKS Szesnastka UKS Żoliborz Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Uks Wilanowia | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 07.04.2017 - 10:31 | Chłopców, 100m klasyczny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KUREK, Ignacy MŁYNKIEWICZ, Kacper WIŚNIEWSKI, Jakub KOLIBABSKI, Franciszek KULCZAK, Paweł BODNAR, Maciej | 07 07 07 07 07 07 | Buks UKS SKALAR W-wa G-8 Bielany Warszawa Buks UKS SKALAR W-wa UKS Szesnastka | 1:47.50 1:45.67 1:39.70 1:45.00 1:46.78 1:55.61 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | WIERZBICKI, Maksym GAWLAS, Bartosz KULESZA, Jakub ADAMOWSKI, Ignacy TRYBUS, Łukasz JADOWSKI, Szymon | 07 07 07 07 07 07 | Buks UKS Szesnastka UKP Polonia Buks UKP Polonia MKS Piaseczno | NT 2:05.76 2:02.65 2:04.72 2:13.43 NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KAZANOWSKI, Dominik LEWIŃSKI, Kamil ŁANIECKI, Ryszard NIEDBALSKI, Tomasz KARCZEWSKI, Bartosz MIENICKI, Rafał | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS V Łomianki UKS Szesnastka Śródmiejski UKS Polna Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Śródmiejski UKS Polna Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | BIENIECKI, Stefan ŻĘGOTA, Igor OWSEPIAN, Oskar NESSEL, Bartosz PICHŁACZ, Michał ŁODZIŃSKI, Andrzej | 07 07 07 07 07 07 | UKP Polonia Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Żoliborz Buks UKS Victoria Józefów G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MAGDZIŃSKI, Kacper KOSTRZANOWSKI, Kacper LUBOIŃSKI, Mateusz MAKOWSKI, Oskar CUR, Kacper TOMECKI, Filip | 07 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Żoliborz UKS Victoria Józefów Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Victoria Józefów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | TARCZYŃSKI, Mateusz CZACHURSKI, Maciej CYGAŃSKI, Krzysztof WÓJCIAK, Oliwier CHMIELEWSKI, Jan NAWARA, Kacper | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Szesnastka Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS V Łomianki G-8 Bielany Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ZIOŁECKI, Beniamin MASZARO, Jan JAKUBAS, Tomasz STROJNY, Jakub GNIADO, Maciej RUDYK, Filip | 07 07 07 07 07 07 | UKP Polonia MKS Piaseczno UKS Szesnastka Buks G-8 Bielany Warszawa UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 8 |
2 3 4 5 | BARCIŃSKI, Natan JANKOWSKI, Jakub SZCZEPANIAK, Michał WOŚ, Aleksander | 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Śródmiejski UKS Polna Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 07.04.2017 - 10:53 | Dziewcząt, 200m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | FILIPOWICZ, Barbara KOPYTEK, Daria ZIMOCH, Zuzanna DUDZIŃSKA, Oliwia SZCZYGLAK, Julia CIECHANOWSKA, Aleksandra | 07 07 07 07 07 07 | UKS 307 Warszawa Mokotów UKS Żoliborz Ks "1" Ożarów Mazowiecki MKS Piaseczno UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 2 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | IGNACZAK, Julia PINDOR, Julia GAWRON, Antonina TOMKIEL, Anna IWIŃSKA, Elżbieta KLUZEK, Aleksandra | 07 07 07 07 07 07 | MKS Piaseczno Buks UKP Polonia UKP Polonia Buks UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | ŚCIBIOREK, Dominika MURAS, Nina ORASZEK, Karolina KISŁOW, Paulina WYCZOŁEK, Zofia DROZDOWSKA, Zuzanna | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów UKP Polonia Buks G-8 Bielany Warszawa Buks | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 5 |
1 2 3 4 5 6 | GOŁYŃSKA, Nikola CZEMIEL, Patrycja WILCZKO, Kamila FIGURSKA, Paula 02314 BAKUN, Maja MICHALSKA, Pola | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Szesnastka MKS Piaseczno G-8 Bielany Warszawa UKS Żoliborz G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 5 |
1 2 3 4 5 | BOGUCKA, Julia WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana BUJAK, Iga SIDORCZUK, Jagna SUDOMIR, Maria | 07 07 07 07 07 | Uks Pingwiny Buks G-8 Bielany Warszawa UKS Żoliborz Uks Pingwiny | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 07.04.2017 - 11:07 | Chłopców, 200m dowolny | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | JADOWSKI, Szymon EROMIN, Jan RESZKA, Jakub WOLSKI, Michał SIELEWICZ, Krzysztof MIENICKI, Rafał | 07 07 07 07 07 07 | MKS Piaseczno Buks UKS SKALAR W-wa UKS SKALAR W-wa UKP Polonia Śródmiejski UKS Polna Warszawa | NT 3:03.62 2:40.09 2:57.09 NT NT |
Seria 2 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | OWSEPIAN, Oskar SZCZEPANIAK, Michał ANTOSIK, Kacper ŻAK, Franciszek NIEPORĘCKI, Błażej SLESIK, Oskar | 07 07 07 07 07 07 | UKS Żoliborz Śródmiejski UKS Polna Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS Szesnastka Śródmiejski UKS Polna Warszawa Nowodworski OSiR | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KRÓLIK, Szymon STAWIARSKI, Oskar ŁUKAWSKI, Tomasz MIŁKOWSKI, Mikołaj MICHALEWSKI, Franciszek MAŁECKI, Mikołaj | 07 07 07 07 07 07 | UKP Polonia UKS JAGIELLONKA Warszawa Śródmiejski UKS Polna Warszawa Śródmiejski UKS Polna Warszawa UKS Żoliborz G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | PUTEK, Patryk BODNAR, Maciej RAHMAN, Maximilian STAŻYŃSKI, Szymon CHMIELEWSKI, Jan KAZANOWSKI, Dominik | 07 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa UKS Szesnastka UKS JAGIELLONKA Warszawa UKP Polonia G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | GOMUŁKA, Franciszek ŁEBKOWSKI, Marek BURCZYŃSKI, Jakub BOJCZUK, Kacper BULKIN, Igor GAWLAS, Bartosz | 07 07 07 07 07 07 | UKS Żoliborz UKS JAGIELLONKA Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Nowodworski OSiR UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | SAŁBUT, Oskar BARSZCZ, Maciej LUBOIŃSKI, Mateusz TARCZYŃSKI, Jakub CIECHANOWSKI, Stanisław WÓJCIAK, Oliwier | 07 07 07 07 07 07 | Buks UKS Szesnastka UKS Żoliborz UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS 307 Warszawa Mokotów UKS V Łomianki | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | TRZCIŃSKI, Krzysztof WĄSIAKOWSKI, Sebastian JABŁOŃSKI, Jakub JARCZEWSKI, Stanisław GARWULEWSKI, Bartłomiej WIŚNIEWSKI, Jakub | 07 07 07 07 07 07 | Śródmiejski UKS Polna Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Buks UKP Polonia G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 10 |
1 2 3 4 5 6 | KOZŁOWSKI, Iwo JAKUBAS, Tomasz BIAŁOWĄS, Jan SIENICKI, Antoni SITKIEWICZ, Bogusz PATUCHA, Stanisław | 07 07 07 07 07 07 | UKP Polonia UKS Szesnastka UKS Żoliborz UKS Żoliborz G-8 Bielany Warszawa UKP Polonia | NT NT NT NT NT NT |
Seria 9 z 10 |
2 3 4 5 | URBAŃCZYK, Julian SZMYTKE, Bartosz KOSTRZANOWSKI, Kacper CZACHURSKI, Maciej | 07 07 07 07 | UKS Żoliborz UKS Żoliborz UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Szesnastka | NT NT NT NT |
Seria 10 z 10 |
2 3 4 | ZAKRZEWSKI, Sebastian KOWALCZYK, Patryk CHMILELEWSKI, Franciszek | 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa Buks G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 07.04.2017 - 11:43 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | KALETA, Laura MATERKA, Laila MICHALSKA, Pola BROJANOWSKA, Natalia PIECKOWSKA, Ada KAMIŃSKA, Maria | 07 07 07 07 07 07 | UKS Żoliborz UKS Szesnastka G-8 Bielany Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS Szesnastka UKS Szesnastka | NT 1:53.00 1:25.92 1:27.37 NT NT |
Seria 2 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | IWIŃSKA, Elżbieta CISEK, Olga BÓBSKA, Bianka GOLĘDZINOWSKA, Amelia TABOR, Antonina SOBCZAK, Antosia | 07 07 07 07 07 07 | Buks UKS Żoliborz Buks Uks Pingwiny MKS Piaseczno Uks Wilanowia | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | CIESIOŁKA, Zuzanna CZEMIEL, Patrycja DREGER, Gabriela MACIEJEWSKA, Antonina PINDOR, Julia ŚCIBIOREK, Dominika | 07 07 07 07 07 07 | UKS Szesnastka UKS Szesnastka UKS 307 Warszawa Mokotów UKP Polonia Buks UKS JAGIELLONKA Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 6 |
1 2 3 4 5 6 | BORUCKA, Klara WŁODARKIEWICZ, Weronika BOGUCKA, Julia ZAHOROWSKA, Matylda PARDO, Wiktoria OLBRYŚ, Katarzyna | 07 07 07 07 07 07 | UKS V Łomianki UKS Pirania Targówek Uks Pingwiny UKP Polonia UKS JAGIELLONKA Warszawa G-8 Bielany Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 6 |
1 2 3 4 5 | TCHÓRZEWSKA, Magdalena ZAREMBA, Małgorzata GROMADKA, Zuzanna ŁAPACZ, Hanna KLUZEK, Aleksandra | 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Pirania Targówek UKS V Łomianki UKS Szesnastka UKS Szesnastka | NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 6 |
2 3 4 | NOWOGRÓDZKA, Natalia SZYMCZAK, Monika SUDOMIR, Maria | 07 07 07 | UKS V Łomianki UKS JAGIELLONKA Warszawa Uks Pingwiny | NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 07.04.2017 - 11:58 | Chłopców, 100m grzbietowy | 10 lat Lista startowa |
Rok ur. |
Seria 1 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | MRUGAŁA, Michał TOBIASZ, Kacper RESZKA, Jakub EROMIN, Jan ŻEBROWSKI, Jan ORACZ, Stanisław | 07 07 07 07 07 07 | Buks G-8 Bielany Warszawa UKS SKALAR W-wa Buks Buks Buks | 1:35.05 1:32.59 1:24.09 1:31.20 1:33.64 1:38.14 |
Seria 2 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | ŁANIECKI, Ryszard SZYMAŃSKI, Mateusz OSAK, Jan MELONOWSKI, Konstanty REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz WIERZBICKI, Maksym | 07 07 07 07 07 07 | UKS Szesnastka UKS V Łomianki UKS Żoliborz UKS V Łomianki UKP Polonia Buks | NT NT NT NT NT NT |
Seria 3 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SMOLEŃSKI, Mikołaj SZMYTKE, Bartosz TROJAN, Stefan GRECZKOWSKI, Aleksander GOMUŁKA, Franciszek RAHMAN, Maximilian | 07 07 07 07 07 07 | UKS Pirania Targówek UKS Żoliborz UKS Żoliborz UKS Żoliborz UKS Żoliborz UKS JAGIELLONKA Warszawa | NT NT NT NT NT NT |
Seria 4 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | LYSIK, Piotr BULKIN, Igor ŻEBROWKI, Piotr BARYŁKA, Wojciech NESSEL, Bartosz KUREK, Ignacy | 07 07 07 07 07 07 | UKS Żoliborz Nowodworski OSiR Buks Buks Buks Buks | NT NT NT NT NT NT |
Seria 5 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | KOCHAN, Aleksander WYSZYŃSKI, Mateusz SIENICKI, Antoni SLESIK, Oskar DUBRAWSKI, Franciszek SOWA, Bruno | 07 07 07 07 07 07 | MKS Piaseczno UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Żoliborz Nowodworski OSiR UKS Pirania Targówek UKP Polonia | NT NT NT NT NT NT |
Seria 6 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | TARCZYŃSKI, Mateusz STROJNY, Jakub BURCZYŃSKI, Jerzy WĄSIAKOWSKI, Sebastian MICHALEWSKI, Franciszek JARZĄBSKI, Wiktor | 07 07 07 07 07 07 | UKS JAGIELLONKA Warszawa Buks UKS Pirania Targówek UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS Żoliborz UKS Victoria Józefów | NT NT NT NT NT NT |
Seria 7 z 8 |
1 2 3 4 5 6 | SIELIŃSKI, Wiktor BARSZCZ, Maciej KOZŁOWSKI, Iwo ŻAK, Franciszek DUBLEWSKI, Jakub PODGÓRSKI, Aleksander | 07 07 07 07 07 07 | UKS V Łomianki UKS Szesnastka UKP Polonia UKS Szesnastka G-8 Bielany Warszawa UKS Żoliborz | NT NT NT NT NT NT |
Seria 8 z 8 |
1 2 3 4 5 | KOSOBUDZKI, Aleksander PRZEDWORSKI, Aleksander KULESZA, Jakub KIESZCZYŃSKI, Stanisław DOBRZYŃSKI, Robert | 07 07 07 07 07 | G-8 Bielany Warszawa UKS Pirania Targówek UKP Polonia Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Victoria Józefów | NT NT NT NT NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 07.04.2017 - 12:16 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | G-8 Bielany Warszawa 1 Jadzie BUKS I G-8 Bielany Warszawa 1 UKS Szesnastka 1 Smoczyce | G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Buks G-8 Bielany Warszawa UKS Szesnastka UKS 307 Warszawa Mokotów | 2:52.00 2:45.00 2:45.00 2:45.00 2:50.00 2:53.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 | MKS Piaseczno 1 Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa 1 BUKS II UKP Polonia 1 G-8 Bielany Warszawa 1 | MKS Piaseczno Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa Buks UKP Polonia G-8 Bielany Warszawa | 3:10.15 3:00.00 2:55.00 2:56.00 3:05.00 |
Seria 3 z 3 |
2 3 4 | UKS Szesnastka 2 zoliborz dz Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa 2 | UKS Szesnastka UKS Żoliborz Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | NT 3:25.00 NT |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 07.04.2017 - 12:27 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 10 lat Lista startowa |
Seria 1 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | Przy dobrych wiatrach BUKS II BUKS I G-8 Bielany Warszawa 1 Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa 1 UKS Szesnastka 1 | UKP Polonia Buks Buks G-8 Bielany Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa UKS Szesnastka | 2:45.00 2:40.00 2:35.00 2:40.00 2:43.00 2:50.00 |
Seria 2 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | G-8 Bielany Warszawa 1 Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa 2 G-8 Bielany Warszawa 1 Praga Praga Jaga Jaga Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa 3 | G-8 Bielany Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa G-8 Bielany Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa UKS JAGIELLONKA Warszawa Uks"Gim 92 Ursynów"Warszawa | 3:00.00 2:51.00 2:50.00 2:50.00 3:00.00 3:00.00 |
Seria 3 z 3 |
1 2 3 4 5 6 | UKS SKALAR W-wa 1 zoliborz chł UKP Polonia 1 UKS Victoria Józefów 1 UKS SKALAR W-wa 1 Śródmiejski UKS Polna Warszawa 1 | UKS SKALAR W-wa UKS Żoliborz UKP Polonia UKS Victoria Józefów UKS SKALAR W-wa Śródmiejski UKS Polna Warszawa | 3:20.09 3:20.00 3:00.00 3:12.23 3:20.09 NT |